08 Грудня 2023, 14:19 | Реєстрація | Вхід
Головна » Каталог » Організації » Ініціативні групи [ Додати іншу організацію ]


Книжкова Скриня

«Організації» | Категорія: «Ініціативні групи»
Київська область
Місто: Київ

E-mail: bookchest1@ukr.net
Сайт |
Рейтинг: 5.0
Кількість переглядів: 2208


Проект «Книжкова скриня» буде цікавий вчителям, бібліотекарям й усім, кому не байдуже, що нині читають діти, і хто просто шукає інформацію про нові книги. 

Мета проекту: розповісти про якомога більше цікавих якісних книжок сучасних українських авторів та перекладів творів для дітей та юнацтва. 

Кожна книга має кілька міток: автор, назва, видавництво, рік видання, кількість сторінок, жанр, вік основної аудиторії, мова видання, категорія, оцінка авторів проекту, посилання на інші відгуки і рецензії, сторінку видавництва або книгарню.
Також ми розподіляємо книги на «фантастичні» і «реалістичні» (для середнього і старшого шкільного віку), окремо виділяємо книги «для малечі» (для дошкільного і молодшого шкільного віку).

Під час читання, ми іноді стикалися з такими речами, які нас неабияк дивували своєю присутністю у книзі для дітей. Наприклад, дитячі книжки з елементами політичної сатири, стьобом, еротикою, пошлістю, надмірною жорстокістю, високим рівнем інформаційного шуму і сміття, маргінальним зображенням дійсності і людських стосунків, внесенням у текст дитячої книжки дорослих смислів і проблем, описів хворобливих станів свідомості і психіки. Інформацію про такі книги можна знайти у рубриці «Книги, які нас неприємно вразили».

Основну увагу ми приділяємо україномовним книгам, виданим протягом останніх 25 років. Ми пишемо тільки про ті книжки, які прочитали самі.

Ви можете приєднатися до проекту як рецензент, автор відгуків про цікаві книги для дітей або надіслати нам цитати з тих книжок, які вас чимось обурили (із точним вказуванням видання і номеру сторінки, щоб ми могли їх перевірити). 

Якщо ж ви не маєте часу чи можливостей написати про книгу, яка вам сподобалася, просто скажіть нам про неї, щоб ми прочитали цей твір якомога швидше.

Розкажемо про цікаві книги разом!Теги: Київ, Книжкова Скриня