21 Серпня 2019, 13:20 | Реєстрація | Вхід
Головна » Каталог » Організації » Закордонні центри [ Додати іншу організацію ]


Польський Інститут у Києві

«Організації» | Категорія: «Закордонні центри»
Київська область
Місто: Київ
Адреса: вул. Б. Хмельницького 29/2, оф. 17

Тел.: (044) 288 03 04, 278 16 01, 278 30 65
E-mail: natalia.bankewycz@instytutpolski.org
Сайт | Facebook
Рейтинг: 5.0
Кількість переглядів: 2666


Польський Інститут у Києві (polinst.kiev.ua) є представництвом Міністерства закордонних справ Польщі. Протягом 16 років своєї діяльності, Інститут презентує в Україні найцікавіші та різноманітні події та явища, що відбуваються у Польщі, презентує як історичну традицію, так і сучасні здобутки Польщі - європейської демократичної держави, що успішно реформувала суспільний устрій та досягла якісних результатів у ринковій трансформації, завдяки чому має великий культурний і науковий потенціал. 

Установа підтримує процес розвитку безпосередніх зв'язків між громадянами наших країн, що пов'язані з науковими та творчими інституціями та осередками, задля взаємного пізнання й обміну думками.
 
Адреса: 01030 Київ, вул. Б. Хмельницького 29/2, оф. 17
Тел.: + 38 044 288 03 04, 278 16 01, 278 30 65 / факс: + 38 044 288 02 86
Години роботи бібліотеки: Вівторок, четвер - 12:00-19:00

Представництва у мережі:
Місія та завдання Польських Інститутів у світі


Польські Інститути у світі є представництвами Міністерства закордонних справ Республіки Польща, метою діяльності яких є: популяризація польського наукового і культурного життя, презентація найцікавіших і найрізноманітніших подій та явищ, що відбуваються у Польщі.

У багатьох місцях Польські Інститути виконують завдання відділів з питань культури та науки Посольств РП.
Польські Інститути є компетентними центрами промоції Польщі завдяки освітньо-інформаційній діяльності. Вони забезпечують польську присутність у культурному житті окремих країн. Головними завданнями цих представництв є впровадження польської культури до найвпливовіших центрів країн, їхнього функціонування, а також дії, спрямовані на відчутну польську присутність у міжнародних проектах. Діяльність, спрямована на постійну співпрацю з польськими та закордонними партнерами, що активно діють у царині міжнародного культурного обміну досвідом. Найбільш корисною формою організації промоційних  культурних заходів є співпраця з місцевими осередками культури, що з одного боку зменшує витрати, а з іншого гарантує контакт із місцевою аудиторією.

Місією культурної дипломатії є результативний вплив на якомога ширшу місцеву аудиторію митців, експертів, критиків. Налагодження тісних зв'язків із представниками ЗМІ є одним з пріоритетів діяльності Польських Інститутів.

Польські Інститути своєю діяльністю збільшують середовище осіб, котрі у майбутньому могли б спричинитись до популяризації польського надбання - співробітників, студентів факультетів полоністики, славістики тощо, а також тих, хто працює у напрямку розвитку польської науки та виховання молоді в окремих країнах.

Підтримку діяльності Польських Інститутів у світі з польського боку, окрім МЗС, запевнюють державні культурні установи, котрі своєю діяльністю охоплюють аспект міжнародної співпраці. Серед них: Польський Інститут Кіномистецтва, Інститут Книги, Театральний Інститут, Національний Інститут Фридерика Шопена та Інститут Адама Міцкевича.

Програму діяльності Польських Інститутів реалізують колективи з  шести/восьми осіб, серед них: директор та його співробітник з Польщі, двоє/троє місцевих експертів, котрі вільно володіють польською мовою та добре знайомі з місцевим культурним середовищем, а також двоє співробітників з технічних питань. З огляду на місцеву специфіку, склад колективу може підлягати незначним змінам.
Теги: Польський Інститут у Києві, Польський Інститут

0 коментарів

Залишити коментар

avatar