19 Липня 2018, 10:36 | Реєстрація | Вхід
/ Фестиваль TRANSLATORIUM у Хмельницькому - 28 Вересня 2018

Фестиваль TRANSLATORIUM у Хмельницькому

Категорія: «Фестивалі»
Дата: 28 Вересня 2018 (П'ятниця)
Час: 13:00
Вартість: за умовами фестивалю
Місто: Хмельницький
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 339


28-30 вересня у Хмельницькому вдруге відбудеться Літературно-перекладацький фестиваль TRANSLATORIUM, приурочений до Міжнародного дня перекладача. Учасниками фестивалю стануть відомі перекладачі, літератори, поети, музиканти, менеджери культури та видавці із різних куточків країни.

Програма фестивалю складатиметься із двох блоків подій, що розраховані як на перекладачів, так і на відвідувачів, які цікавляться сучасними літературними процесами. 

Команда фестивалю пропонує розглянути переклад як один із способів розуміння світу. 

«Переклад пов’язує нас із іншими культурами, дає безліч ключів до їх розуміння. Переклад — це ще й спосіб усвідомлення дійсності. Нам хочеться говорити про всеохопність цього явища й те, що так чи інакше з ним стикається кожен. Окрім того, ми сподіваємося, що обрана тема дасть змогу розширити аудиторію фестивалю та зацікавить ширше коло хмельничан і гостей міста», — розповідає Таня Родіонова, директорка фестивалю TRANSLATORIUM.


У програмі фестивалю передбачені фахові та мистецькі події, у тому числі проведення презентацій новинок перекладної літератури, дискусій з відомими літераторами та перекладачами, зустрічей з видавцями й менеджерами культури, презентацій перекладацьких проектів, поетичних читань тощо. 

Детальну програму та імена учасників організатори обіцяють повідомити дещо згодом, а поки радять слідкувати за новинами на сторінках фестивалю у соцмережах.

Сторінка фестивалю у Facebook: facebook.com/translatoriumfest.2017/
Cайт фестивалю TRANSLATORIUM: translatoriumfest.wixsite.com/translatorium
Телефон для довідок: +380639288070


0 коментарів

Залишити коментар

avatar