28 Березеня 2017, 21:37 | Реєстрація | Вхід | Умови публікації
/ Стартував конкурс «Новела по-українськи» 2017 - 1 Травня 2017

Стартував конкурс «Новела по-українськи» 2017

Категорія: «Конкурси»
Дата: 01 Травня 2017 (Понеділок)
Час початку: 00:00
Вартість: Вхід вільний
Місто: Україна
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 3178


Журнал «Країна» оголосив новий Конкурс «Новела по-українськи». Обсяг творів - щонайбільше 10 тис. знаків неопублікованого раніше тексту. Мова - українська. Жанр - новела. Тема творів - вільна. Додаткова умова - дія новели мусить відбуватися в сучасному українському місті. Його особливості мають бути присутні в тексті. Наприклад, бути важливими для розвитку дії. Час дії твору - наші дні. Міста окупованого Криму й Донбасу - українські.

Винагорода переможцю: публікація новели в журналі «Країна» і на сайті Gazeta.ua та 5 тис. грн. Новели інших фіналістів будуть оприлюднені на сайті Gazeta.ua. Додаткова спеціальна відзнака одному з фіналістів - друк новели в «Газеті по-українськи».

Тексти, а також контактні дані й біографію надсилайте до 1 травня 2017 року включно на адресу konkurs.novel@ukr.net або на поштову скриньку: «Газета по-українськи», а/с 31, Київ, 03067 із позначкою «Новела по-українськи».


Своєю участю в конкурсі автор дає згоду на публікацію новели на сайті Gazeta.ua, в «Газеті по-українськи» й журналі «Країна» та згоду на опрацювання, збереження й використання його персональних даних. Автор гарантує, що не порушує законодавства про авторське право та суміжні права.

До журі ввійдуть представники редакції журналу «Країна», а також письменники й видавці. Роботи оцінюватимуть анонімно. У конкурсі не можуть брати участь працівники журналу «Країна», «Газети по-українськи» й Gazeta.ua.

Твір переможця надрукують у журналі «Країна» влітку 2017 року. Під грошовою винагородою мають на увазі отримання переможцем 5 тис. грн з урахуванням усіх утриманих податків і зборів. 

Сторінка Конкурсу у Facebook: http://facebook.com/novelaua


4 коментарів

avatar
знаки без урахування пробілів рахувати?
avatar
З пробілами чи без?
avatar
а де можна прочитати роботи відправлені на конкурс і де знайти свою яку вчора відправила? Дякую
avatar
1) Знаки з пробілами)
2) роботи, відправлені на конкурс, зараз прочитати може тільки журі. Ми невдовзі відповімо на всі листи

Залишити коментар

avatar