21 Червня 2024, 07:45 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурс малих прозових форм ім. Василя Стефаника '24 - 14 Серпня 2024

Конкурс малих прозових форм ім. Василя Стефаника '24

Категорія: «Конкурси»
Дата: 14 Серпня 2024 (Середа)
Час: 00:00
Вартість: 250 грн.
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 926

Положення про Всеукраїнський конкурс малих прозових форм імені Василя Стефаника

І. Загальні положення:

1.1. Конкурс відбувається за підтримки Національної спілки письменників України, Товариства письменників та журналістів імені Івана Франка та Громадської організації «Імпресія», а також за фінансової підтримки – мерії міста Івано-Франківська та Департаменту культури.
1.2. Метою Конкурсу є сприяння та розвиток всіх малих прозових форм у сучасній українській літературі та їх популяризація авторами України та авторами, що мешкають за її межами й пишуть українською мовою. В такий спосіб підтримуємо інтелектуальний, креативний потенціал українців. 

ІІ. Організатори конкурсу:

2.1. Проведення конкурсу здійснює комісія, до складу якої входять письменники, літературні аналітики, критики, науковці, дослідники малих прозових форм в українській літературі та громадські діячі.

ІІІ. Вимоги конкурсу:

3.1. У конкурсі можуть брати участь усі зацікавлені митці та молодь, які мешкають в Україні та за її межами, проте пишуть свої твори українською мовою. Лауреати конкурсу в наступних конкурсах не мають права брати участь, а дипломанти – можуть. 
3.2. Конкурс щорічний,  цьогоріч його оголошено в День народження Василя Стефаника – 14 травня. Роботи прийматимуть до 14 серпня; робота членів комісії та оголошення переможців (буде оголошено довгий, а згодом короткий список переможців) - до 14 вересня. Підготовка і видання альманаху переможців Конкурсу  до кінця жовтня. Про день нагородження  повідомимо окремо – на початку листопада місяця.
3.2. Конкурс проводиться у єдиній номінації: «малі епічні жанри» - це новели, замальовки, шкіци, оповідання, а ось документальні роботи не приймаємо). 
3.3. Обсяг кожної роботи повинен містити до 3.000 знаків без пробілів формату А4, 14 кегль, через 1.5 інтервали.
3.4. Твір, що надсилаєте на конкурс, має бути оформлений відповідно до таких вимог:
  • розміщений на сторінці стандартної розмітки; текст – набраний 14 шрифтом через 1.5 інтервали;
  • сторінки твору обов'язково мають бути пронумеровані, на кожній з них в колонтитулі – прізвище автора і назва твору, емейл;
  • до конкурсу приймаються твори, що не друкувалися раніше (включаючи і соціальні мережі);
  • автор має зазначити жанр свого твору (після назви);
  • надсилати конкурсні матеріали можете на емейл: konkurs_IMPRESIA@ukr.net . В темі листа необхідно вказати: Конкурс, своє прізвище і назву твору, у тексті листа – заявку автора на участь у Конкурсі (у довільній формі).
3.5. До рукопису твору в окремому файлі необхідно зазначити відомості про автора (прізвище, ім`я, по батькові, рік народження, домашня адреса, телефон, місце навчання/роботи, електронна пошта, посилання на ФБ, Інстаграм, коротка творча біографія (3-5-ть рядків), фото останніх років.
3.6.Третім файлом листа учасник надсилає фото квитанції (чіткої) про переказ обов’язкового незворотного внеску на конкурсні потреби у розмірі – 250грн.

Реквізити для сплати:
ГО ІМПРЕСІЯ Код одержувача: 44374171 Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту IBAN:  UA763052990000026007015500847
Назва банку: АТ КБ «ПриватБанк» 
Сума: 250,00 грн.
Призначення платежу: обов’язковий безповоротний внесок на конкурсні потреби. Прізвище та ім’я. Конкурс малої прози

3.7. Не подаються на розгляд журі твори у випадках, якщо:
  • ці твори (повністю чи частково) були опубліковані раніше;
  • не подано відомостей про автора, передбачених п. 3.5 цього Положення;
  • порушено вимоги щодо надсилання рукопису (п.3.4) ;
  • не сплачено внесок учасника конкурсу.
3.8. Організатори конкурсу впродовж 7-х днів повідомлять учасника про отримання Вашого листа з твором та реєстрацію автора на конкурс.
3.9. Твори, що будуть надіслані, авторам не повертаються і НЕ РЕЦЕНЗУЮТЬСЯ.
Оргкомітет і члени журі не пояснюють учасникам, які не потрапили до «довгого списку», чим саме зумовлене таке рішення. «Довгий список» означає, що твір конкурсноздатний, але наразі – не переможець конкурсу. Списки будуть опубліковані на сторінці конкурсу.
3.10 Запрошення на Церемонію нагородження і презентаційні заходи будуть надіслані виключно лауреатам та дипломантам. Їм надійде лист від організаторів із привітанням і запрошенням.

ІV. Терміни та порядок проведення конкурсу:

4.1. Твори на конкурс можна подавати до 14 серпня 2024 року включно. Роботи прийматимуть до 14 серпня; робота членів комісії та оголошення переможців (буде оголошено довгий, а згодом короткий список переможців) -  до 14 вересня. Підготовка і видання альманаху переможців Конкурсу  до кінця жовтня. Про день нагородження  повідомимо окремо – на початку листопада місяця.
4.2. За спільною згодою організаторів чи через форс-мажорні обставини терміни проведення заходів можуть змінюватися чи проводитимуться в онлайн-режимі.
4.3. Переможців буде оприлюднено: «довгий список» до 10 вересня; «короткий список» - до 14 вересня 2024 року. Церемонія нагородження дипломами та вручення альманаху відбудеться у листопаді місяці (дата буде оголошена пізніше). 

Усі запитання, які виникають в учасників, можна узгоджувати з оргкомітетом конкурсу: konkurs_IMPRESIA@ukr.net. В темі листа вказати: «запитання щодо конкурсу».

Сторінка Всеукраїнського конкурсу малих прозових форм імені Василя Стефаника у Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100070709625194


0 коментарів

Залишити коментар

avatar