19 Липня 2024, 13:05 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурс фентезійних оповідань "Приховане Поборисфення" - 4 Серпня 2024

Конкурс фентезійних оповідань "Приховане Поборисфення"

Категорія: «Конкурси»
Дата: 04 Серпня 2024 (Неділя)
Час: 00:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Онлайн
Місце: Україна
Адреса: https://litarenka.forumotion.me/t10-topic#56
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: Litarenka
Кількість переглядів: 537


До уваги українських сучасних авторів
Пропонується конкурс фентезійних містичних та фантастичних ретро-оповідань з подальшим спільнокоштним самвидавним друком збірки цих оповідок - "Приховане Поборисфення" https://litarenka.forumotion.me/f20-forum.

Умови конкурсу:
1. Обов'язковий об'єм оповідання: від 10 до 15 тисяч символів з прогалинами;
2. Обов'язкове місце дії - існуючі чи вигадані території Переяславського, Канівського та Кропивнянського полків (зазначено на мапі червоним)
3. Бажані жанри - альтернативна історія, ретророман, містика, фантастика, фентезі; бажане місце основних подій твору - між Каневом, Переяславом та Золотоношею (зазначено на мапі синім)
4. Оповідання має бути унікальним (опублікованим уперше);
5. Можна подати лише одне оповідання.
6. Формально розкривати своє авторство заборонено (але при цьому сам факт участі в конкурсі та поширення його творів серед потенційних читачів вітається).
7. Організатор конкурсу може відмовити автору на будь-якому етапі проведення конкурсу.
8. Надсилаючи матеріали для участі в конкурсі, Ви погоджуєтесь на його умови, а також на можливі зміни, які можуть виникнути через надто велику чи надто малу кількість учасників.
9. Мова конкурсних творів - українська. Будь-яке толерування ворога є заборонене.Для участі в конкурсі необхідно:
1. Подати на поштову скриньку lit.arenka.me@gmail.com до 4 серпня 2024 року унікальне оповідання визначеного жанру та розміру, вказавши нікнейм на сайті litarenka.forumotion.me , прізвище та ім'я автора та/або псевдонім, а також актуальний додатковий метод зв'язку (мобільний телефон, телеграм, інстаграм, тощо).
2. (Бажано) поширити інформацію про конкурс серед своєї читацької авдиторії, аби вона могла оцінити Вашу та інші оповідки на першому етапі конкурсу;
3. Оцінити роботи своїх колег на другому етапі конкурсу (з 19 до 31 серпня).

Конкурс проходитиме в два етапи:
Етап 1:
1.1. Твір, який відповідає обов'язковим вимогам, публікується на сайті Літареньки;
1.2. Усім опублікованим творам організатор виставляє оцінку в 5, 10 чи 15 балів, в залежності від відповідності бажаним жанровим та географічним умовам, а також особистим уподобанням, з розгорнутим обґрунтуванням;
1.3. Усі опубліковані твори оцінюються зареєстрованими читачами у 5, 10 чи 15 балів у коментарях до твору.
 
Етап 2:
2.1. Половина найкращих творів за сумою організаторського та середнього глядацького балів проходить у другий тур.
2.2. Автори (навіть ті, хто не пройшли у другий тур) читають усі (!) твори другого туру й надають їм 5, 10, 15, 20, 25 чи 30 балів, аргументуючи своє рішення хоча б декількома реченнями в коментарях. Ця умова є необхідною для подальшої участі в конкурсній збірці. Автори можуть відповідати в гостьовому режимі, лишаючись при цьому анонімними.
2.3. Оцінки 1 та 2 туру підсумовуються, визначаючи переможців.

Нагороди:
1. Перше місце отримає право на отримання 5 додаткових примірників збірки та озвучку від Рудої Книгарні;
2. Друге та третє місця отримують або 2 томи паперового топчика нумер 4 або 2 додаткових примірника та озвучку від Додо Читає чи Книгоманії (вибір лишається за тим хто посяде 2 місце).
3. Усі учасники (в тому числі й ті хто не пройшов у 2 тур, але виконав обов'язкові умови читання й коментування) отримають право опублікуватися в збірці на умовах спільнокошту. Збірка буде з м'якою обкладинкою, повнокольоровою, тож бажаним буде надання візуалу для оповідки.
5. Організатор, беручи на себе обтяження з організації конкурсу та підготовки матеріалів до друку, отримує 10 додаткових примірників збірки. Оповідання від організаторів є бонусними й не беруть участі в оцінюванні.
6. Усі учасники отримають спеціальні відзнаки у профілі про участь у конкурсі


0 коментарів

Залишити коментар

avatar