22 Вересня 2023, 17:56 | Реєстрація | Вхід
/ Гранти Президента молодим письменникам 2023 - 1 Листопада 2023

Гранти Президента молодим письменникам 2023

Категорія: «Конкурси»
Дата: 01 Листопада 2023 (Середа)
Час: 00:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 638


Міністерство культури та інформаційної політики України оголошує конкурс на одержання у 2024 році щорічних грантів Президента України молодими діячами у галузі театрального, музичного, циркового, образотворчого мистецтва, молодими письменниками і майстрами народного мистецтва для створення і реалізації творчих проектів.

Претенденти на одержання грантів Президента України віком від 14 до 35 років (на момент подачі заявки) подають до Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти наступні документи:

  • заявка (за встановленою формою);
  • кошторис творчого проекту (за встановленою формою);
  • копія паспорта;
  • інформаційна довідка про головних виконавців проекту, у якій зазначаються: біографічні дані та інформація про творчу діяльність претендента (участь у мистецьких заходах, фото, CD-DVD, буклети, афіші, програми, програмки, відзнаки, нагороди, зразки літературної творчості), рекомендації щодо підтримки творчого проекту (не менше двох);
  • гарантійний лист підприємства (установи, організації, закладу), яке зобов’язується забезпечити реалізацію творчого проекту.
Довідки, рекомендації, гарантійний лист підприємства (установи, організації, закладу) заповнюються у довільній формі.

Документи, що не відповідають цим вимогам, до розгляду Експертними комісіями не приймаються.

Прийом заявок за встановленою формою здійснюється Держмистецтв з 01 вересня до 01 листопада 2023 року за адресою: 01001, м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 1, email: a.komendant@arts.org.ua – для молодих письменників.

Додаткова інформація за телефоном 202 13 90


0 коментарів

Залишити коментар

avatar