07 Жовтня 2022, 13:10 | Реєстрація | Вхід
/ 3 липня | День з Іреною Карпою в Squat 17B - 3 Липня 2022

3 липня | День з Іреною Карпою в Squat 17B

Категорія: «Події»
Дата: 03 Липня 2022 (Неділя)
Час: 13:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Squat 17B
Адреса: вул. Терещенківська, 17Б
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 171


Ми запрошуємо вас провести вихідний з феєричною Іреною Карпою у Сквоті. Запам'ятайте дату: 03 липня — такий насичений враженнями день ну точно варто відвідати.

13:00 Початок роботи барахолки українських дизайнерів

Свої вироби продаватимуть українські бренди та дизайнери. Окрім того, речі із особистих колекцій на продаж принесуть лідери думок: Ірена Карпа, програмна директорка Book Forum Lviv Софія Челяк, ведуча радіо НВ Алла Кошляк та інші яскраві українки. 

Єдине правило барахолки — усі речі виключно made in Ukraine. Для комфортного шопінгу на барахолці будуть розміщені дзеркала та примірочні.

Зареєструватись як продавець на подію можна заповнивши гугл-форму.
Участь безкоштовна!

15:00 Майстер-клас з терапевтичного письма від Ірени Карпи

«В такий час, коли в нас заходить суміш новин, переживань, страху втрати, невпевненість і травматичний досвід, важливо дати цій суміші вихід, щоб не вибухнути у бьорн аут і не злягти бездіяльним пляцком» — каже сама Ірена.

Це буде і фан, і кишенькова терапія, ще й багаторазова. На своєму майстер-класі Ірена навчить кільком технікам, які допомагають письмом побороти вигорання та заспокоїти свої емоції. Вправи розроблені разом із психологинею Ларисою Волошиною. Майстер-клас доступний для всіх охочих!

17:00 Авторське барбекю на подвір’ї Сквоту

В меню: м’ясо на грилі, замариноване за особистим рецептом Ірени Карпи — авторка власноруч готуватите та пригощатиме на літньому майданчику сквоту! До основної страви будуть подані закуски та фірмовий напій події St Germain Spritz.

19:00 Open talk з Іреною Карпою, модерує ведуча Київ ФМ Анаід Агаджанова

Впродовж усієї події на локації працюватиме благодійний фотокорнер — можна отримати світлини від крутих фотографів за довільний донат на ЗСУ!

Участь в події як для учасників барахолки, так і для відвідувачів є безкоштовною. На вході та протягом дня гостей заохочуватимуть задонатити на рахунки волонтерського центру Зграя. «Зграя» займається допомогою за чотирма напрямками: гуманітарна допомога постраждалим районам, допомога лікарням, допомога населенню, допомога підрозділам ЗСУ і ТРО.

Всі зібрані на події кошти будуть витрачені на поточні потреби двох частин ЗСУ:
  • збір на автомобіль для 24 бригади, в якій служить Ярослав Возницький (один з організаторів Zaxidfest)
  • збір на дрони для бригади аеророзвідки, в якій служать режисери та оператори з об’єднання документалістів Вавилон’13
До зустрічі у сквоті в неділю, 03 липня!

Контакт для ЗМІ anaid.agadjanova@gmail.com
facebook.com/anaid.agadjanova See less0 коментарів

Залишити коментар

avatar