05 Грудня 2022, 20:59 | Реєстрація | Вхід
/ Літературно-науковий конкурс видань 2021 року - 30 Червня 2022

Літературно-науковий конкурс видань 2021 року

Категорія: «Конкурси»
Дата: 30 Червня 2022 (Четвер)
Час: 01:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Світ
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 2630


Фундація Українського Вільного Університету оголошує Літературно-науковий конкурс за творчість, тобто творів, виданих у 2021 році. Лауреати конкурсу будуть нагороджені грошовими преміями від Фонду, створеного 31 грудня 1997 року родинами Стефана і Емілії Воляників та Теодора і Софії Швабінських зі штату Огайо у США, а також із додаткових фондів, дарованих самою Фундацією. Конкурс проводиться щороку.

Просимо надсилати свої твори, які вперше з’явилися друком у 2021 році (не перевидання), до 30 червня 2022 року на адресу бюро Фундації УВУ разом з окремим листом та Вашими координатами (необхідно електронну адресу) на:

Ukrainian Free University Foundation, 136 Second Avenue, New York, NY 10003.

Ціллю є відзначити кращі наукові праці з українознавчою тематикою та літературні твори різних жанрів, написаних українською або англійською мовою, що були опубліковані книжковим форматом в Україні чи в діаспорі у році перед роком проведення Конкурсу. Не допускаються праці чи збірники, де більшість становить матеріал, який явився раніше, і також праці, до яких були причетні конкретно члени управи ФУВУ або члени журі. Розглядаються тільки надруковані праці, надіслані авторами. До конкурсу приймаються також магістерські праці та докторські дисертації випускників УВУ, які очікують публікації.

Журі визначить лауреатів, і вони будуть повідомлені та нагороджені на громадському зібранні в Україні або у випадку продовження пандемії премії та грамоти будуть передані до кінця 2022 року. Підкреслюємо, через великі труднощі контакту у минулому, необхідно подати свою електронну адресу.

Аскольд Лозинський, голова
Стефан Слуцький, секретар0 коментарів

Залишити коментар

avatar