20 Квітня 2024, 11:13 | Реєстрація | Вхід
/ 24-25 червня | Зустрічі з авторами ПЕН на Чернігівщині - 24 Червня 2022

24-25 червня | Зустрічі з авторами ПЕН на Чернігівщині

Категорія: «Події»
Дата: 24 Червня 2022 (П'ятниця)
Час: 12:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Чернігівщина
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 310


24-25 червня письменники й журналісти, автори Українського ПЕН вирушать у літературно-волонтерську поїздку до Чернігова та містечок Ічня і Парафіївка. Участь у заходах на Чернігівщині візьмуть Вікторія Амеліна, Мирослава Барчук, Володимир Єрмоленко, Вахтанґ Кебуладзе, Тетяна Огаркова і Тетяна Терен.

24 ЧЕРВНЯ (П'ЯТНИЦЯ)

12.00 – Ічня (Публічна бібліотека Ічнянської міської ради, вул. Гоголя, 1)
15.00 – Парафіївка (Будинок культури, вул. Тараса Шевченка, 95)

25 ЧЕРВНЯ (СУБОТА)

11.00 – Чернігів (Сквер Богдана Хмельницького, зелена зона біля імпровізованої сцени)

Кожна зустріч – це відкритий майданчик для розмови про літературу, читання, сучасні медіа, роль письменників і журналістів під час війни, простір для обміну досвідом і думками.


Вікторія Амеліна – письменниця, есеїстка. Авторка романів «Синдром листопаду, або Homo Compatiens» та «Дім для Дома», а також книжки для дітей «Хтось, або Водяне Серце». Роман «Дім для Дома» ввійшов до коротких списків національних та міжнародних премій «ЛітАкцент року», Премії Міста Літератури ЮНЕСКО, Європейської Літературної Премії. Лауретка Премії Конрада.

Мирослава Барчук – ​​журналістка, телеведуча. Працювала на «5 каналі», ТВі, «Еспресо», була редакторкою журналу Welcome to Ukraine. З 2019 року є ведучою суспільно-політичного токшоу «Зворотний відлік» на суспільному телеканалі Перший. З червня 2022 року спільно з Українським ПЕН та телеканалом «Еспресо» запустила онлайн-проєкт розмов з інтелектуалами «Власні назви». Лауреатка Премії імені Георгія Ґонґадзе.

Володимир Єрмоленко – філософ, письменник, журналіст. Автор книжок «Оповідач та філософ» (2011), «Далекі близькі» (2015), «Ловець океану» (2017), «Плинні ідеології» (2018). Доктор політичних студій, кандидат філософських наук, магістр міжнародних відносин. Головний редактор UkraineWorld, директор з аналітики ГО «Інтерньюз-Україна». Співавтор подкасту Kult про визначальні епохи в історії культури та культових авторів. Лауреат Премії імені Юрія Шевельова.

Вахтанґ Кебуладзе – філософ, письменник, публіцист, перекладач, спеціаліст із феноменології. Автор посібників «Феноменологія» і «Феноменологія досвіду», а також збірки есеїв «Чарунки долі». Доктор філософських наук. Професор кафедри теоретичної і практичної філософії філософського факультету Київського національного університету імені Т. Шевченка. Учасник музичного гурту «Джин». Лауреат Премії імені Юрія Шевельова.

Тетяна Огаркова – літературознавиця, журналістка, есеїстка. Докторка літературознавства, координаторка міжнародного відділу Українського кризового медіа-центру. Викладає історію французької літератури, теорію літератури та історію європейського літературного аванґарду в Києво-Могилянській академії. Пише есеї на тему історії французької літератури, історії авангарду та теорії літератури. Співавторка подкасту Kult. Співпрацює з франкомовними медіа.

Тетяна Терен – журналістка, культурна менеджерка, виконавча директорка Українського ПЕН. Упорядниця книги «Літопис самовидців: дев’ять місяців українського спротиву», авторка серії книжок інтерв’ю «RECвізити. Антологія письменницьких голосів», «Сотворіння світу. Сім днів із Тарасом Прохаськом» та «Прості речі. Вісім розмов з Адою Роговцевою» (у співавторстві з Анною Липківською).

Український ПЕН дякує за підтримку та допомогу в організації поїздки на Чернігівщину Управлінню культури та туризму Чернігівської міської ради, Комітету медичної допомоги в Заркапатті, культурній інституції «Між вухами», видавництву «Дух і Літера», а також Андрієві Любці, Валентині Клименко та Вірі Курико.



0 коментарів

Залишити коментар

avatar