26 June 2022, 02:59 | Реєстрація | Вхід
/ Книжковий клуб Litosvita: Саллі Руні «Де ж ти дівся...» - 23 June 2022

Книжковий клуб Litosvita: Саллі Руні «Де ж ти дівся...»

Категорія: «Події»
Дата: 23 June 2022 (Thursday)
Час: 19:00
Вартість: Обов'язкова реєстрація
Місто: Онлайн
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 88


23 червня відбудеться чергова зустріч Книжкового клубу Litosvita. Книгою для обговорення в червні ми обрали роман Саллі Руні, «Де ж ти дівся, світе мій прекрасний?».

Це третій роман авторки, який одразу ж став бестселером The New York Times та здобув перемогу в номінації «Художня проза» серед найкращих видань 2021 року за версією користувачів книжкового порталу Goodreads.

Еліс, талановита письменниця, зустрічає Фелікса, який працює на складі, і запрошує його полетіти з нею до Рима. У Дубліні її найкраща подруга Ейлін, працівниця літературного журналу, розійшлася зі своїм хлопцем і починає фліртувати із Саймоном, якого знає з дитинства. Еліс, Фелікс, Ейлін та Саймон — молоді та пристрасні, однак життя минає. Вони прагнуть одне одного, кохаються, бентежаться через секс, розмовляють про дружбу та світ, у якому живуть.

Невже вони і справді перебувають в останній освітленій кімнаті, доки не впала темрява? І чи знайдуть спосіб повірити у прекрасний світ?

Якщо ви не маєте змоги придбати паперову книгу, її можна безкоштовно прочитати в електронному форматі у мобільному додатку Yakaboo. Або придбати паперову книгу зі знижкою з прмокодом «Litosvita2022».

Модераторка: кураторка проєктів LITOSVITA, головна редакторка і співзасновниця видавництва Pabulum – Ірина Осадчук.

Дата і час: 23 червня 2022 (зустріч в ZOOM з 19:00 до 21:00).
Детальна інформація та умови участі: http://litosvita.com/bookclub0 коментарів

Залишити коментар

avatar