02 Грудня 2022, 02:03 | Реєстрація | Вхід
/ Читання «безпробілів» з Goethe-Institut - 17 Травня 2022

Читання «безпробілів» з Goethe-Institut

Категорія: «Події»
Дата: 17 Травня 2022 (Вівторок)
Час: 13:00
Вартість: Обов'язкова реєстрація
Місто: Онлайн
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 172


17 травня о 13:00 разом з Goethe-Institut Ukraine будемо навчатися німецької, читати та відволікатися разом з читачами та слухачами 4-10 років. Читатимемо щемку і ніжну історію про почуття, перепони, що стоять на їх шляху, і те, що допомагає їх здолати.

Маленький хлопчик Пол хоче так багато сказати Марі. Але він живе в країні, яка геть не схожа на нашу, в країні, де живе Пол, треба купити на спеціальній фабриці та проковтнути необхідне слово, перш ніж його вимовити. А грошей, на жаль, у Пола зовсім немає. Що ж робити хлопчику? Чи зможе він розповісти про почуття тій, хто так йому подобається? Чи зможе він відкрити Марі своє серце?

Коли: 17 травня, 13:00
Де: безкоштовна онлайн-подія, посилання на подію можна отримати заповнивши реєстраційну форму (на електронну пошту, яку ви вкажете при реєстрації, перед подією ми надішлемо посилання на онлайн-конференцію, тож обов'язково перевіряйте електронну пошту перед читанням) 
Вік: 4+ (найкраще підійде для читання дітям 4-10 років)
Читання відбувається німецькою та українською за виданням: Die große Wörterfabrik, Agnès de Lestrade, Valeria Docampo0 коментарів

Залишити коментар

avatar