27 Січня 2022, 23:26 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація | «Оньдэ» Олексія Диковицького - 10 Листопада 2021

Презентація | «Оньдэ» Олексія Диковицького

Категорія: «Події»
Дата: 10 Листопада 2021 (Середа)
Час: 18:00
Вартість: Обов'язкова реєстрація
Місто: Київ
Місце: Кнайп-клуб «Купідон»
Адреса: вул. Пушкінська, 1-3/5
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 148


10 листопада в Києві відбудеться презентація книги Олексія Диковицького «Оньдэ» – збірки віршів та оповідань берестейською говіркою за участі автора.

КОЛИ? 10 листопада 2021 р. о 18.00
ДЕ? м. Київ, вулиця Пушкінська 1-3, Кнайп-клуб «Купідон»

Олексій Диковицький (біл. Аляксей Дзікавіцкі) народився у Пінську (Берестейщина), але частину життя провів у домі бабусі і дідуся на Пінському Поліссі, де перейняв їхню говірку. Олексій живе у Варшаві, де працює заступником директора телеканалу «Белсат» (білоруськомовний телеканал, створений з ініціативи й за підтримки МЗС Польщі та громадського Польського телебачення).

Кілька років тому у Олексія виникла ідея писати вірші та бувальщини говіркою рідного Полісся. Книга «Оньдэ» писалася цілих три роки і побачила світ у Варшаві восени 2021 р. Книгу вже презентували у Варшаві, Вільнюсі, Празі та на Підляшші. В Білорусі автор поки не має змоги презентувати «Оньдэ».
Модератор презентації – Роман Кабачій, історик, журналіст та перекладач.

ВАЖЛИВО!! Вхід на презентацію книги ТІЛЬКИ за попередньою реєстрацією - https://forms.gle/wWecNkvoXb28tsoB6 та за ОБОВ’ЯЗКОВОЮ наявністю сертифікату про вакцинацію від COVID-19.0 коментарів

Залишити коментар

avatar