07 Грудня 2021, 05:22 | Реєстрація | Вхід
/ Оголошено Стипендію імені Маркіяна Іващишина - 15 Жовтня 2021

Оголошено Стипендію імені Маркіяна Іващишина

Категорія: «Конкурси»
Дата: 15 Жовтня 2021 (П'ятниця)
Час: 17:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 897


Оголошено збір заявок на Стипендію імені Маркіяна Іващишина 2021

6 вересня 2021 року Маркіянові Іващишину, видатному громадському та культурному діячу, співзасновнику Мистецького об’єднання «Дзиґа» виповнилося би 55 років. Два роки по смерті Маркіяна, навесні 2021, громадські організації, до створення та зростання яких він свого часу доклався, ініціювали заснування Стипендії його імені – призначеної «для тих, хто продовжує справу Маркіяна Іващишина: створює, розвиває, організовує і тримає культурні ініціативи у своїх містах, середовищах, спільнотах»


Стипендіальний фонд (зібраний на основі благодійних внесків бізнесменів, митців, культурних діячів) становитиме щорічно до 100 тисяч гривень, і використати їх можна виключно як "інвестицію у особистість” – на навчання чи підвищення кваліфікації. Збір коштів триватиме упродовж всього року, а призначення Стипендії відбуватиметься згідно щорічного календаря. 

Подавати заявки на здобуття Стипендії запрошуються громадян(к)и України віком від 18 до 45 років – молоді культурні менеджер(к)и і культурні діячі(ки), які беруть участь в розвитку культурного життя громади, володіють лідерськими навиками і працюють у незалежному секторі. Основна ідея Стипендії – підтримати молодих та ініціативних, які часто значно більше вкладають у свої проєкти та організації, аніж у самих себе та свої компетенції: дати їм можливість підсилити свої навички та поглибити знання, щоб робити свою справу ще краще і успішніше.

Визначати Стипендіата буде щорічно змінна Капітула Стипендії, до складу якої входитимуть два представники(-ці) від Організаторів (ЛМГО «Мистецька рада «Діалог», ЛМГО «Інститут актуального мистецтва», ГО «Вірменська, 35); один представник(-ця) донаторів і благодійників, один представник(-ця) родини Маркіяна Іващишина та один представник(-ця) мистецьких середовищ. У 2021 році до Капітули Стипендії увійшли: Нестерович Євгенія, Ліда Савченко-Дуда, Тарас Добрянський, Остап Іващишин та Володимир Топій.

Для подання заявки треба заповнити онлайн-форму (за бажанням можна додати рекомендаційні листи). Дедлайн подачі заявки: 15.10.2021 о 18:00.

Оголосити Стипендіата згідно цьогорічного календаря мають до 30 листопада 2021 року. 
Повні положення Стипендії читайте на сторінці організаторів.

Контакти для ЗМІ: 050 370 3826, Нестерович Євгенія


0 коментарів

Залишити коментар

avatar