29 Березня 2023, 23:32 | Реєстрація | Вхід
/ Онлайн-зустріч із видавництвом «Віхола» - 14 Квітня 2021

Онлайн-зустріч із видавництвом «Віхола»

Категорія: «Події»
Дата: 14 Квітня 2021 (Середа)
Час: 15:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Facebook
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 311


Наступної середи, 14 квітня о 15-00, зустрінемося онлайн із Ілоною Замоцною, співзасновницею видавництва "Віхола", яке просто збиває з ніг своїми сміливими ідеями і не менш сміливим їх утіленням.

Видавництво "Віхола" - це книги по психології, мотивації, екології, філософії, ботаніці, хімії, релігієзнавству, подорожах та інші науково-популярні книжки українських авторів українською мовою. Видавництво працює передусім з українськими авторами й розвиває суто українські напрямки нон-фікшн і наук-поп, виступає проти інтелектуального пафосу, адже процес отримання будь-якого знання бачимо як розвагу, а не тяжку працю, а навчання - як гру, а не піт, кров і сльози.

Коли ви купуєте книжку, вам часто обіцяють, що ви станете кращими, розумнішими, досконалішими. Є погана новина: ні, не станете. Але є й хороша: купуючи книжку, ви розважитеся, дізнаєтеся щось нове, відкриєте для себе інші, альтернативні, картини світу і, можливо, запалитеся бажанням покращувати світ навколо.

Ми просто пропонуємо вам почитати цікаве, легке і корисне й віримо, що книжка - не інструкція, а джерело натхнення.0 коментарів

Залишити коментар

avatar