17 Квітня 2021, 19:41 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурси / Конкурс на найкращий переклад вірша Аманди Горман - 5 Лютого 2021

Конкурс на найкращий переклад вірша Аманди Горман

Категорія: «Конкурси»
Дата: 05 Лютого 2021 (П'ятниця)
Час: 01:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1392


Медіа центр Розмай оголошує конкурс на найкращий переклад українською вірша Аманди Горман The Hill We Climb

22-річна поетка представила свій твір на церемонії інавгурації Президента Байдена з таким емоційним натиском, що журналісти одразу проголосили її виступ одним з найвдаліших епізодів інавгурації, а присутні президентські пари висловили молодій лавреатці своє захоплення. Вразив драматизм вірша, масштабність теми – реальна та незникла загроза американській демократії, і водночас потужна юнацька віра у подолання катастрофи.

Ця тема актуальна для нас не менше, ніж для Америки. Вірш про гору, яку треба здолати, безумовно перекладатимуть багатьма мовами, і дуже б хотілося, щоб український переклад був найкращим.

Оцінюватимуть вашу творчість судді – письменники, видавці, журналісти, режисери, дипломати. Організатори невдовзі представлять членів журі, та всі вони є знавцями мистецтва з безсумнівною репутацією. 

Переможцям буде надано грошову винагороду у 5,000 гривень - майже символічно, для заохочення до творчості, але організатори розраховують на донорську підтримку і щодо премій, і щодо подальшого життя перекладу. 

Усіх, хто має наснагу, запрошують надсилати переклад на адресу info@rozmai.com.ua. Правила прості: має бути перекладений весь вірш, не уривок; бажано використовувати псевдонім, щоб уникнути кумівства чи конфлікту інтересів; рецензувати не обіцяємо. Час – до 5 лютого, бо і авторка загалом написала свій вірш за два тижні. Але краще раніше.

Медіа центр Розмай https://www.facebook.com/RozmaiMediaCenter/


0 коментарів

Залишити коментар

avatar