26 Лютого 2021, 11:33 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Фантастичний курс: Рей Бредбері та Роджер Желязни - 22 Грудня 2020

Фантастичний курс: Рей Бредбері та Роджер Желязни

Категорія: «Події»
Дата: 22 Грудня 2020 (Вівторок)
Час: 18:00
Вартість: Обов'язкова реєстрація
Місто: Онлайн
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 101


Наші зустрічі зупинив карантин. Але ми ще не все сказали. Давайте зустрінемось знову, тепер у віртуалі?

22 грудня о 18:00 будемо говорити про Рея Бредбері, який завжди актуальний і популярний. І про Роджера Желязни, про якого трохи забули – а дарма.

Рей Бредбері. Його називали «старим добрим казкарем», а сам він вважав, що «створений книгами». Він з 12 років знав, що буде письменником і мріяв бути похованим на Марсі. Він створив новий жанр автобіографічного фентезі, але творчість його відносять до позажанрової. Автор, що вчить людей уяві та роздумам.

Роджер Желязни - лідер руху Нової хвилі в науковій фантастиці, коли фантасти перенесли увагу з роботів і космічних кораблів на людину та її внутрішній світ.

У роки навчання Роджер Желязни займався дзюдо і східними єдиноборствами, писав вірші та фантастичні оповідання, вчився грати в шахи, вивчав хінді та японську, захоплювався медитацією та містикою, міфологією та психологією. А потім всі ці знання використовував у своїх книгах: і фентезі, і науковій фантастиці; і майстерно змішував різні жанри.

Для того, аби відвідати Фантастичний курс - зареєструйтесь, будь ласка, за посиланням https://forms.gle/osn56xRMwc6zEzvy80 коментарів

Залишити коментар

avatar