25 Вересня 2022, 04:33 | Реєстрація | Вхід
/ 22 листопада | Zoom-опера «Стус: Перехожий» - 22 Листопада 2020

22 листопада | Zoom-опера «Стус: Перехожий»

Категорія: «Події»
Дата: 22 Листопада 2020 (Неділя)
Час: 20:00
Вартість: за умовами проекту
Місто: Zoom
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 292


«Стус: Перехожий» – це медитативна камерна опера про любов, ніжність та тендітність життя.

Працювати над проєктом тріо почало в березні 2019. Робота почалась з того що KLIM приніс на заняття декілька віршів Василя Стуса і сказав: «Давайте спробуємо». Згодом у ході репетицій народився проєкт, ідеєю якого стало дати прозвучати Стусу, дати прозвучати змістам його поезії.

У віршах вже все є: ритм, стиль, сенси, мелодія, і праця дахівців з поезією – це спроба максимально добути з них закладене Стусом.

KLIM – один з визнаних лідерів сучасного авангардного театру, театральний філософ, режисер і драматург. Друг, педагог та улюблений драматург Влада Троїцького.

KLIM – це бог ДАХівської міфології. Перед 2000-ми роками він майже оселився у ДАХу, до 2012 репертуар театру на 80 відсотків складали саме його тексти, зараз усі драматичні вистави ДАХу за його п'єсами.

«Стус: Перехожий» – це унікальний проєкт в контексті історії ЦСМ "ДАХ" тим, що це перший самостійний проєкт KLIMа. Дивовижна історія, поєднання геніїв, наповнене силою та красою змістів.

Стус: Перехожий [zoom-опера]. Тренер: KLIM. Художній керівник: Владислав Троїцький
Каст: Володимир РУДЕНКО (актор/музикант), Софія БАСКАКОВА (акторка/співачка), Ігор ДИМОВ (актор/музикант), Астхік ГРИГОРЯН (художниця по світлу), Вячеслав СОБОЛЄВ (звукорежисер)

Трансляція буде тут: https://bit.ly/stus_passerby


*за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку USAID в рамках Лабораторії з пошуку цифрових рішень


0 коментарів

Залишити коментар

avatar