05 Грудня 2021, 19:45 | Реєстрація | Вхід
/ Програма підтримки малих видавництв | Yakaboo - 7 Вересня 2020

Програма підтримки малих видавництв | Yakaboo

Категорія: «Новини»
Дата: 06 Вересня 2020 (Неділя)
Час: 23:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 312


Програма підтримки малих і нішевих видавництв Yakaboo у рамках BookForum.

У рамках 27 Львівського міжнародного BookForum найбільша українська онлайн-книгарня Yakaboo запускає програму підтримки малих і нішевих видавництв. 

Через скасування книжкового ярмарку на 27 BookForum у Львові чимало українських видавців не зможуть широко представити свої новинки читачам. Тому книжкова платформа Yakaboo у партнерстві з ГО «Форум видавців» пропонує видавництвам альтернативу, яка дозволить їм безкоштовно презентувати нові книжки на 27 BookForum.

Упродовж 10 днів Yakaboo безкоштовно розміщатиме книжки таких видавництв на сайті та промотуватиме їх на рівні з іншим асортиментом книгарні. Книжки продаватимуть із символічною комісією в 1 грн, а весь прибуток, включно з собівартістю і доходом, отримають видавництва.

«Відсутність одного з найбільших книжкових івентів 2020 року суттєво вплине на книжковий ринок. Тому інтернет-книгарня Yakaboo у партнерстві з Форумом видавців ініціює програму підтримки малих та нішевих видавництв. Ми вирішили допомогти невеликим гравцям на книжковому ринку втриматися у період кризи та, попри все, надати можливість читачам ознайомитись з очікуваними новинками 2020 року», — відзначив CEO Yakaboo Іван Богдан.

Взяти участь у програмі зможуть суб’єкти видавничої справи, які випускають до 10 найменувань на рік або сукупний наклад яких не перевищує 10 тисяч екземплярів.

Взяти участь можна, зареєструвавшись за лінком https://bit.ly/3bvtC2O
Заявки приймаються до 7 вересня включно.0 коментарів

Залишити коментар

avatar