22 Червня 2021, 10:16 | Реєстрація | Вхід
/ Білокур. Онлайн-презентація мистецького проєкту - 27 Серпня 2020

Білокур. Онлайн-презентація мистецького проєкту

Категорія: «Події»
Дата: 27 Серпня 2020 (Четвер)
Час: 16:00
Вартість: Безкоштовно
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 195


Запрошуємо поціновувачів та дослідників мистецтва, інноваторів у сфері культури, аніматорів та всіх небайдужих взяти участь в онлайн-презентації проєкту БІЛОКУР. Початок події: 27 серпня о 16.00.
 
У програмі:

1. Людмила Строкова - генеральна директорка Національного музею українського народного декоративного мистецтва, керівниця проєкту та модератор презентації. Презентує кроссекторальний мистецький проєкт «БІЛОКУР», який здійснюється музеєм за підтримки Український культурний фонд і має на меті популяризувати творчий доробок геніальної українки – Катерини Білокур.
 
2. Олеся Авраменко - мистецтвознавиця, арткритикиня, авторка книги «БІЛОКУР. BILOKUR». Презентує видання монографічного дослідження, присвяченого життєвому та творчому шляху Катерини Білокур і 120-річчю з дня народження всесвітньо відомої української художниці.
 
3. Олександр Величко - Директор та співзасновник SIMO AR, Співвласник V-Art
 
Презентує мобільний додаток SIMO AR, за допомогою якого стало можливим познайомити широку читацьку аудиторію з AR-анімацією творів Катерини Білокур у новій книзі, а також гостям музею дізнатись цікаві подробиці про життя і творчість видатної художниці, скориставшись аудіо-візуальним гідом.
 
П'ять учасників події, які зададуть найцікавіші питання спікерам, отримають книгу «БІЛОКУР. BILOKUR» з автографом автора в якості приза.0 коментарів

Залишити коментар

avatar