10 Серпня 2022, 07:47 | Реєстрація | Вхід
/ «Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги» - 3 Квітня 2020

«Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги»

Категорія: «Конкурси»
Дата: 03 Квітня 2020 (П'ятниця)
Час: 01:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Україна, Білорусь
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 955


ВГО Українська бібліотечна асоціація оголошує конкурс для бібліотекарів з публічних бібліотек України на участь у проєкті «Твори культуру: бібліотечні інноваційні послуги» за підтримки програми House of Europe, що фінансується Європейським Союзом. 

Основна мета проєкту, який триватиме з березня по грудень 2020 р., - навчити бібліотекарів з України та Білорусі створювати інноваційні бібліотечні послуги, які розвиватимуть культурні та творчі індустрії цих країн, з використанням спеціальної методології «Дизайн-мислення для бібліотек». Ця методологія була розроблена Публічною бібліотекою м. Чикаго (США) та Публічними бібліотеками м. Орхуса (Данія) за підтримки Фонду Білла та Мелінди Гейтс.


У межах проєкту ВГО Українська бібліотечна асоціація на конкурсній основі відбере 30 бібліотекарів з України та Білорусі, які пройдуть два тижневих тренінги (1-5 червня 2020 р., 30 червня - 4 липня 2020 р.) за участю датських та українських тренерів.

За результатами навчання кожен бібліотекар-учасник розробить та впровадить у своїй бібліотеці нову інноваційну послугу для розвитку креативних індустрій та презентує її на ХІ Львівському міжнародному бібліотечному форумі (16-19 вересня 2020 р.). 

Організатори покривають витрати на проїзд, проживання та харчування, пов’язані з участю у тренінгах. Бюджетом проєкту не передбачена додаткова грошова підтримка учасників.

Для участі у проєкті потрібно до 3 квітня 2020 р. заповнити аплікаційну форму з коротким описом ідеї нової бібліотечної послуги та надати лист підтримки від керівництва бібліотеки щодо участі у проєкті та виконання проєктних умов на адресу info@ula.org.ua з приміткою в темі листа «Дизайн-мислення для українських бібліотекарів».

Переможці будуть визначені конкурсним журі до 10 квітня 2020 р. та повідомлені окремо.

За консультаціями звертайтеся до ВГО Українська бібліотечна асоціація: (044) 383-14-32, info@ula.org.ua.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar