31 Березня 2023, 00:16 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурс відеопоезії в Tik Tok — #Вірш_у_кадрі - 14 Березня 2020

Конкурс відеопоезії в Tik Tok — #Вірш_у_кадрі

Категорія: «Конкурси»
Дата: 14 Березня 2020 (Субота)
Час: 01:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 950


Форум видавців спільно з книжковими блогерами: Іриною Юрченко (@irinyurch), Тетяною Морарь (@te.more) та Лілією Гордієнко (@big_book_blog) запрошує юних книгоманів долучитись до Конкурсу відеопоезій #Вірш_у_кадрі, який пройде в соціальній мережі Tik Tok з 1 по 21 березня 2020 року.

Мета проведення конкурсу – популяризація дитячого читання, зокрема поезії українських авторів, збільшення україномовного контенту у соціальних мережах: найкращих надбань української класичної та сучасної поезії серед школярів.

Тема конкурсу: «Час». Учасники можуть обрати вірш або уривок з вірша будь-якого українського автора українською мовою, який відповідає темі конкурсу. Учасниками можуть стати особи, віком до 16 років. 
Період проведення конкурсу: 1 березня 2020 року – 21 березня 2020 року.

Переможців буде оголошено у Всесвітній день поезії – 21 березня 2020 року на офіційному сайті «Форуму видавців» (bookforum.ua) та на сторінках громадської організації у соціальних мережах Facebook та Instagram.

Переможець або переможниця конкурсу отримає брендовану футболку і торбу книжок від «Форуму видавців».

Вибір переможців-читців відбудеться за наступними критеріями:

  1. за найбільшою кількістю «вподобайок» під відеороликом у соціальній мережі Tik Tok за умови виконання всіх умов конкурсу 
  2. за рішенням експертного журі. Журі буде враховувати відповідність темі, креативний підхід,  формат подачі та загальне враженняУмови участі у Конкурсі #Вірш_у_кадрі


Зареєструватись на участь у конкурсі можна з 1 до 14 березня 2020 року, вказати «нік» та посилання на профіль користувача в мережі Tik Tok, ім’я та прізвище, вік, назву населеного пункту України, де проживає дитина, яка читатиме вірш, електронну скриньку за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfF30BOP1E-p6VlHM4Lb4mQ-D8ONqeCNXV7Kh-tdXZ5QGPqyw/viewform

1. Читець має вивчити напам’ять обраний вірш/уривок з вірша. Читання з будь-якого носія для участі у конкурсі не приймається.

2. Записати відеоролик з декламуванням вірша/уривка. Тривалість відеоролика не має перевищувати 15 секунд. Креативний підхід заохочується.

3. Відеоролик викладається в обліковому записі у соціальній мережі Tik Tok з вказанням хештегів Конкурсу – #Вірш_у_кадрі, #Knygomania, #Книгоманія, #флексTikTok, #ШКОЛА

До конкурсу приймається не більше 5 відеороликів від одного Читця.

За детальною інформацією щодо конкурсу ви можете звертатись на пошту: smm_manager@bookforum.com.ua


0 коментарів

Залишити коментар

avatar