18 Квітня 2024, 10:01 | Реєстрація | Вхід
/ «Історичний нон-фікш в Україні» в Музеї Майдану - 13 Березня 2020

«Історичний нон-фікш в Україні» в Музеї Майдану

Категорія: «Події»
Дата: 13 Березня 2020 (П'ятниця)
Час: 13:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану
Адреса: майдан Незалежності, 18/2
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 510


Мабуть, більшість молодих істориків прагнуть стати впливовими публічними інтелектуалами. Впевнений крок до цього - видання власної книги у жанрі нон-фікшну. Підготовка такого видання є не тільки можливістю прокомунікувати з нефаховою аудиторією, сприяти популяризації своїх досліджень, а і, банально, заробити. 

Проте нон-фікшн в Україні - справа не проста. Тут і упередження частини наукового співтовариства, яка вважає, що все написане не важким науковим стилем автоматично вирачає "святість" і користь, так і інші підводні камені - перемовини з видавництвами, пошук фінансування тощо. 

У рамках конференції «Шевченківська весна - 2020 (Історія)» ви матимете унікальну чесну розмову з двома популяризаторками історії - Тетяною Водотикою, авторкою кількох книг у жанрі нон-фікшну про історію бізнесу в Надніпрянський Україні у ХІХ - поч. ХХ ст. та Оленою Брайченко, засновницею медіа-проекту «Їжакультура».

Ви дізнаєтесь про особливості цього жанру, чи справді треба йти у цю сферу, чи можна достойно жити, виключно видаючи популярні книжки, та перспективи українського нон-фікшну у найближчі роки. 

Ну і, звісно, про усе інше, про що тільки у вас вистачить фантазії запитати!

Чекаємо на вас у Інформаційному центрі музею Майдану, у п'ятницю, 13 березня о 12.00!

Київ, Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану, Майдан Незалежності, 18/2


0 коментарів

Залишити коментар

avatar