29 Листопада 2020, 12:02 | Реєстрація | Вхід
/ Події / У Франківську говоритимуть про «рибу, яка співає» - 29 Лютого 2020

У Франківську говоритимуть про «рибу, яка співає»

Категорія: «Події»
Дата: 29 Лютого 2020 (Субота)
Час: 15:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Івано-Франківськ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Незалежності, 31, 3-й поверх
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 322


Цієї суботи, 29 лютого, в Івано-Франківську відбудеться презентація дебютної книжки письменниці Яни Сотник «Рака така, або Риба, яка співає», що побачила світ у дитячому арт-видавництві «Чорні вівці». 

Подія відбудеться у формі бесіди на тему «Дитячі мрії очима дорослих. Як допомагати малечі йти до мети». Присутні подискутують про те, як досягати бажаного, незважаючи на те, що кажуть оточуючі. Учасниця: Яна Сотник, модераторка – Марія Ткачівська. Початок о 15:30. Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 31. 

У книжці йдеться про маленьку Рибу, якій так сподобалося Сонце, що вона вирішила для нього заспівати. Невідомо, чи почуло спів Сонце, але про це дізналися інші мешканці ставка. Вони навперебій узялися вчити Рибу тому, що слід робити, а що не варто. Заплутатися дуже легко, коли ти маленький, а світ такий великий і різний. Чому вірити? Кого слухати? Спочатку Риба розгубилася, а тоді стала дослухатися до свого серця. А воно хотіло співати!

Яна Сотник – письменниця, перекладачка-синхроністка. Її професія – допомагати людям зрозуміти одне одного. Пише казки для дітей та оповідання для дорослих, перекладає книжки. Обожнює подорожувати і привозити цікаві світлини й історії з місць, де побувала. Мріє зняти кіно за власним сценарієм. Виросла і навчалася у Харкові. Зараз живе у місті Києві, яке дуже любить.
 
Марія Ткачівська – українська письменниця і поетеса, викладачка, науковиця. Членкиня Національної спілки письменників України від 1997 року. Лауреатка премії імені Івана Франка, премії ім. Василя Стефаника, конкурсу «Коронація слова».

Вхід вільний. Попередня реєстрація за номером 096 6218613 (Ірина).
Під час презентації ви також зможете придбати книжки авторки. 


0 коментарів

Залишити коментар

avatar