25 Лютого 2020, 11:45 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурси / Тренінг з адвокаційних кампаній - 29 Лютого 2020

Тренінг з адвокаційних кампаній

Категорія: «Конкурси»
Дата: 29 Лютого 2020 (Субота)
Час: 00:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: UAEA
Кількість переглядів: 211


Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих», в партнерстві з Представництвом DVV International в Україні, оголошує відбір учасників тренінгу з адвокаційних кампаній у сфері освіти дорослих

Метою діяльності Української асоціації освіти дорослих є становлення та розвиток системи освіти дорослих в Україні, формування суспільства, що навчається впродовж усього життя. У 2019 році Асоціацією були розроблені проекти документів в сфері освіти дорослих для використання на місцевому рівні, які знаходяться за посиланням http://www.uaod.org.ua/gromadske-obgovorennya-dokumentiv/

Головним пріоритетом у роботі Української асоціації освіти дорослих у 2020 році є адвокація нормативно-правового забезпечення освіти дорослих на місцевому та національному рівнях, зокрема, використовуючи розроблені документи. 

Етапи програми: 

 • Тренінг із адвокаційних кампаній стане першим етапом в процесі розробки та реалізації адвокаційних кампаній, спрямованих на ухвалення місцевими органами влади документів, що сприяють розвитку освіти дорослих у відповідній громаді (регіоні). Участь у тренінгу візьмуть 16 осіб із різних громад. 
 • Другим етапом стане тренінг зі співпраці з органами влади, який відбудеться орієнтовно у липні 2020 року. Участь у ньому візьмуть 8 учасників першого тренінгу, які показали найкращих прогрес у реалізації розроблених адвокаційних кампаній, а також один представник місцевих органів влади кожної громади, де реалізується кампанія. 
 • Третім етапом стане конкурс заявок на отримання мікрогрантів в розмірі від 5 до 10 тисяч гривень для завершення адвокаційних кампаній, спрямованих на ухвалення місцевим органом влади документу в сфері освіти дорослих. 
 • Четвертим етапом стане реалізація фінальної частини адвокаційних кампаній та ухвалення місцевим органом влади відповідного документу. 
Для участі у тренінгу запрошуються: 

 • представники громадських організацій, що працюють у галузі освіти дорослих, зокрема, у сфері громадянської освіти; 
 • представники закладів вищої освіти та системи перепідготовки/підвищення кваліфікації фахівців різних галузей (держслужбовців, педагогічних працівників, бізнесу тощо); 
 • інші зацікавлені особи з неурядового сектору. 
Тренінг включатиме наступні тематичні блоки: 

 • Теорія адвокаційних кампаній; 
 • Практичні вправи з побудови адвокаційних кампаній; 
 • Планування адвокаційних кампаній учасниками для подальшої реалізації у своїх громадах. 
Відбір учасників

Заявки приймаються до 29 лютого 2020 року через онлайн-форму за посиланням http://bit.ly/2v14LT9

Запрошення для участі будуть надіслані не пізніше 6 березня 2020 року. Відбір учасників буде проводитися на конкурсних засадах на підставі заповненої онлайн-заявки. Організатори залишають за собою право у разі необхідності провести додаткову співбесіду з потенційними учасниками програми навчання. 

Відбір учасників здійснюватиметься за такими критеріями: 

 • обгрунтована мотивація щодо участі у розбудові освіти дорослих в Україні; 
 • досвід роботи у галузі освіти дорослих (сфера формальної та неформальної освіти) і бажання виконувати цю роботу й надалі; 
 • позитивний досвід співпраці з місцевим органом влади громади, де буде реалізована адвокаційна кампанія; 
 • готовність реалізувати адвокаційну кампанію з нормативно-правового забезпечення розвитку освіти дорослих на місцевому рівні після тренінгу. 
Обов’язкова умова участі - можливість брати участь у вищезазначених тренінгах програми! 
Організатори забезпечують учасникам витрати на навчання, проїзд, проживання, кава-брейки та роздаткові матеріали. 

Місце проведення: Київ. Мова: українська. Дати: 27-28 березня 2020 року 
Контактна особа: Бойко Анастасія, тел. 0970776958.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar