06 Травня 2021, 16:23 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Літклуб Букмоль: «Джим» Хілера Беллока - 27 Жовтня 2019

Літклуб Букмоль: «Джим» Хілера Беллока

Категорія: «Події»
Дата: 27 Жовтня 2019 (Неділя)
Час: 12:00
Вартість: обов'язкова реєстрація
Місто: Київ
Місце: Остання Барикада
Адреса: Майдан Незалежності, 1
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 261


Нині казки рідко коли використовують для того, щоби повчати та відлякувати дітей від порушення різноманітних правил — ви ж пам’ятаєте усі ці «Не блукай лісом», «Не говори з незнайомими вовками», «Не заходь до цукрових будиночків»… Але той факт, що у сусідній квартирі не живе Великий Сірий Вовк і Баба-Яга, ще не є приводом забувати стару та страшну класику. Особливо таку захопливу, як от знаменитий «Джим» Хілера Беллока.

Вперше опублікована у далекому 1907 році, ця віршована казочка розповідає повчальну історію про зоопарк і про хлопчика на ім’я Джим, який втік від своєї няні  та… був з’їдений левом. Чорний гумор, дотепні та красиві ілюстрації талановитої художниці Міні Грей, сторінки з елементами поп-апу — усе це, а також тематичний майстер-клас за мотивами книжки, зробить інтерактивне читання «Джима» справді незабутньою розвагою. Обіцяємо!

Для дітей віком 6+. Вхід вільний за попередньою реєстрацією: forms.gle/ZSbkvCBoSiRhXKCy9
Читаємо українською (переклад Букмолі) за виданням: Jim, Who Ran Away from His Nurse and Was Eaten by a Lion / Hilaire Belloc, Mini Grey. — Alfred A. Knopf Books for Young Readers, 2010.

27 жовтня, 12:00. Київ, Остання Барикада, Майдан Незалежності, 1


0 коментарів

Залишити коментар

avatar