26 May 2022, 13:17 | Реєстрація | Вхід
/ «Psycho значить Душа» Ірини Пушкарук - 25 October 2019

«Psycho значить Душа» Ірини Пушкарук

Категорія: «Події»
Дата: 25 October 2019 (П'ятниця)
Час: 18:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Івано-Франківськ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Незалежності, 31, 3-й поверх.
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 394


Книгарня «Є» та видавництво «Discursus» запрошують на презентацію книжки Ірини Пушкарук «Psycho значить Душа», що відбудеться 25 жовтня за участю авторки. Початок – о 18:00. Модераторка – Ольга Деркачова.

«Psycho значить Душа» — це книжка історій, у яких оживають задавнені страхи та комплекси і здійснюються мрії. Нелегкі стосунки з чоловіками та світом, трохи любові, пристрасті, божевілля, смерті та народження. Це історії про те, як відшукувати себе, а головне — свою душу.

Ірина Пушкарук - народилася в Івано-Франківську. В 2007 р. закінчила з відзнакою магістратуру Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника за спеціальністю «Психологія». Після закінчення університету і дотепер працює у сфері освіти. Займається приватною психологічною та психотерапевтичною практикою. Писати поезію почала ще в школі, але більш серйозно зайнялася літературною творчістю у студентські роки. Перші поетичні твори надруковані в журналі «Перевал» (1’2003). Тоді ж почала писати і прозові настроєві нариси та етюди. Казки та оповідання з'явилися, коли письменниця вже серйозно займалася психологією та навчалася на психотерапевта. Любить життя і вірить в те, що Дива в цьому житті точно можливі, от тільки вони не відбуваються так, як у казках, а їх потрібно створювати для себе самотужки. А вміння помічати, приймати і дякувати за те, що пропонує нам щедрий і відкритий Всесвіт, - це одне з найважливіших умінь, щоб творити ці Дива!


25 жовтня, 18:00. Івано-Франківськ, Вул. Незалежності, 31


0 коментарів

Залишити коментар

avatar