Клуб Анонімних Авторів запрошує на унікальну інтернаціональну лабораторію з творчого письма, яку проведуть тренери з Італії та України.
Воркшоп з творчого письма, це місце та час присвячені написанню історій, відкриті для всіх, хто бажає практикуватися та розвиватися у мистецтві сторітелінгу.
Лабораторія - розповсюджений досвід у літературі, де учасники пишуть та читають. У атмосфері радості, діалогу та дружби, ми читаємо, пишемо, уявляємо, слухаємо та творимо разом. Кожен учасник будує та розкриває свій талант через постійну та послідовну роботу та відкритий до роботи з редактором, який допомагає лабораторії та іншим учасникам.
Воркшоп дозволить:
- краще усвідомити ваш письменницький голос;
- вдосконалити письмо у термінах точності, послідовності, прозорості та глибини вираження;
- розвинути можливість бачити реальність та в той самий час вигадувати історії;
- підвищити можливість слухати, порівнювати себе з іншими та винаходити чуттєвість до "смаку” більш інтенсивно й критично оцінювати приклади з літератури.
Лабораторія відкрита для всіх.
Ведучі: Стас Гавронські, професор з creative writing у LUMSA University у Римі, Італія, має 20-річний досвід викладання, автор програми CultBook, однієї з найважливіших італійських телевізійних передач, присвячених художній літературі та поезії.
Таіс Золотковська - авторка 9 книжок для дорослих та дітей, серед них "Пиши. Легкий шлях від ідеї до книжки”, тренерка з creative writing, засновниця Клубу Анонімних Авторів (спільноти у фейсбуці та безкоштовних занять з творчого письма в різних містах України).
Дата і час: 21 вересня, 10:00 - 15:00. Тривалість: 5 годин з перервою на каву.
Місце: Львів, ITEAHub (вул. Героїв УПА, 80)
Організаційний внесок: 800 грн до 1 вересня; 900 грн до 10 вересня; 1000 грн після 10 вересня. Максимальна кількість учасників: 15 осіб.
Щоб взяти участь: 1. Зробіть організаційний внесок за реквізитами: Приватбанк 4731 1856 0652 5753 Перська Т.А. 2. Заповніть форму: https://forms.gle/MtJkD6Lxu4nYWcji6
Маєте питання? Пишіть Tais Zolotkovska :)
Мова викладання та написання творів: українська та англійська. Достатньо знати одну з мов, аби вільно спілкуватися та писати.
Все, що вам потрібно — ентузіазм, відкритість та бажання вдосконалити письменницькі навички.
Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/937997953202300/