19 Квітня 2021, 10:12 | Реєстрація | Вхід
/ Події / «Доки світло не згасне назавжди» Макса Кідрука - 10 Вересня 2019

«Доки світло не згасне назавжди» Макса Кідрука

Категорія: «Події»
Дата: 10 Вересня 2019 (Вівторок)
Час: 19:00
Вартість: 50-150 грн.
Місто: Київ
Місце: Будинок кіно
Адреса: вул. Саксаганського, 6
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 378


10 вересня в Києві відбудеться перша презентація в рамках всеукраїнського туру письменника Макса Кідрука на підтримку нового роману «Доки світло не згасне назавжди» відбудеться в Києві. 

Найбільш запеклі читачі знають, що з наближенням події Макс і команда постійно підкидують крутих ніштячків. А цього року їх буде особливо багато – для тих, хто читає постійно, і для тих, хто не читав до цього дня.


Ніякі жертви не варті спроб виправити минуле, адже безжальний світ завжди знайде спосіб примусити за них розплачуватися.

Сестри Рута й Індія, попри незвичні імена, проживають цілком буденні життя: Інді навчається на лікаря, Рута закінчує одинадцятий клас. Усе раптово змінюється, коли через нещасний випадок гине наречений Індії. Раніше близькі сестри віддаляються, звинувачуючи одна одну в тому, що сталося. І саме тоді, коли, здавалося б, із конфлікту вже не виплутатися, Рута виявляє, що здатна впливати на реальність у снах. Невдовзі в її сновидіннях з’являються химерні тіні, і що ближче вони підступають, то дужче мерхне світло довкола дівчини. За нестримним бажанням повернути колишнє життя Рута не помічає, як кожен наступний сон стає дедалі темнішим.


Вартість: 50-150 грн. Придбати квитки. 
10 вересня, 19:00. Київ, Будинок кіно, вул. Саксаганського, 6


0 коментарів

Залишити коментар

avatar