18 Квітня 2024, 14:53 | Реєстрація | Вхід
/ Літературний Кураж Базар: Jamala, Карпа та книжки - 7 Вересня 2019

Літературний Кураж Базар: Jamala, Карпа та книжки

Категорія: «Фестивалі»
Дата: 07 Вересня 2019 (Субота)
Час: 14:00
Вартість: від 150 грн.
Місто: Київ
Місце: ВДНГ
Адреса: просп. Академіка Глушкова, 1, 19-ий павільйон
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1182


Уже другий рік поспіль Кураж Базар та найбільша в Україні інтернет-книгарня Yakaboo кооперують зусилля для проведення унікального благодійного заходу — Літературного Кураж Базару

Цьогоріч поціновувачі книжок, музики, кіно та просто веселих вечірок зберуться під одним дахом 7-8 вересня у 19 Павільйоні ВДНГ.

Для відвідувачів готується освітня та розважальна програми. Зокрема для дорослої аудиторії плануються численні лекторії, майстер-класи, презентації, дискусії, автограф-сесії. Наприклад, Ростислав Семків дасть лекцію «Уроки Кінга: як працює хорор», Анна Копилова та Дана Павличко проведуть портфоліо рев’ю для ілюстраторів, Ірена Карпа презентуватиме книгу «Добрі новини з Аральського моря», Тетяна Лукинюк, Даша Непочатова і Наталя Васюра дискутуватимуть навколо книги «Жінки, що біжать з вовками» та багато іншого. 

Діти ж матимуть змогу відвідати тематичні уроки, майстер-класи, презентації книг та бесіди, провести час в інклюзивному розважальному просторі: видавництво «Маміно» проведе філософську бесіду про почуття, а видавництво «Фонтан Казок» презентуватиме першу антологію казок найпопулярніших українських письменників за участі Івана Андрусяка, Олега Чаклуна, Юлії Вротної та Сашка Дерманського. Для найменших гостей обладнають пеленальну та тиху кімнати. Додатково можна буде орендувати візочок.


У книжковому маркеті візьмуть участь близько 50 видавництв, серед яких Видавництво Старого Лева, Yakaboo Publishing, «Основи», #книголав, «Рідна мова» та «Наш Формат».

Читати книжки, вести дискусії про літературу, відвідувати заходи, шопитись та пригощатися десертами та вином відвідувачі будуть під ретельно підібраний музичний супровід, відповідальними за який цьогоріч стануть Tompson Band, ЦЕ ШО, imaginarium, Ваня Якімов, Кауфман-Портников, Drum&Tuba, gram on vinil. Вишенькою на торті стане виступ Jamala. Вона дасть великий благодійний концерт зі спеціальною програмою тільки для Кураж Базару!

Невід’ємною частиною Кураж Базару є барахолка, де можна буде знайти трендові концептуальні речі вітчизняних брендів, комфортне якісне вбрання для малюків, найактуальніші аксесуари, zero waste продукцію, вінтажні колекції, стильну канцелярію та вінілові платівки — усе що потрібно для зустрічі нового сезону. Піти без нових придбань буде дуже важко! 


    7-8 вересня. м. Київ, ВДНГ, 19 павільйон


    0 коментарів

    Залишити коментар

    avatar