09 Травня 2021, 16:46 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Франко: літреволюціонер, літгоріх, літрозпусник - 1 Червня 2019

Франко: літреволюціонер, літгоріх, літрозпусник

Категорія: «Події»
Дата: 01 Червня 2019 (Субота)
Час: 14:00
Вартість: 30 грн
Місто: Київ
Місце: New Work Labs Globus (ТРЦ «Глобус», 3-й поверх)
Адреса: вул. Інститутська, 2а
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 286


З вами теж траплялося незвичне бажання стати людиною? Із Каменярем – так. Тільки він був переконаний, що бути людиною = бути революціонером. А бути революціонером – це жити і ще не вмерти. А ще творити літературу, ходити в борделі й купувати книжки за останні гроші.

У суботу (01.06) о 14:00 Пусто в колаборації з Дмитром Столяренком, куратором літературної платформи Leport, прочитає лекцію «Франко: літреволюціонер, літгоріх, літрозпусник» у New Work Labs Globus (метро «Майдан Незалежності», ТРЦ «Глобус», 3-ій поверх). Іван Франко ночував у трунах, верхньою частиною тіла був генієм, читав Шекспіра німецькою у п’ятому класі з нудьги, бунтував лише на папері і поетично писав листи працівниці пошти. Він заснував українську теоретичну націю, вбачав поєднання Східної і Західної України в своєму шлюбі та вчив не пишатися, а працювати.

Ми повернулися на рідні терени New Work Labs Globus. Там, звісно, немає скали, яку можна лупати. І народу, замученого, розбитого, мов паралітика, теж. Зате є диванчики, на яких добре працювати. Обережно! Не засніть, бо будуть являтися у сні всякі полячки (гірше: Козловський). У New Work Labs Globus панує дух, що тіло рве до роботи. Приходьте не лише слухати нашу лекцію, а й працювати. І «щезнуть сльози, сум нещастя, сила родиться й завзяття не ридать, а добувати, хоч синам, як не собі, кращу долю в боротьбі» (тобто, в хабі).

Вхід за благодійним внеском 30 гривень і реєстрацією:

1 червня, 14:00. Київ, New Work Labs Globus, вул. Інститутська, 2а


0 коментарів

Залишити коментар

avatar