17 Травня 2021, 20:11 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Презентація книги Віктора Тимченка в Києві - 26 Травня 2019

Презентація книги Віктора Тимченка в Києві

Категорія: «Події»
Дата: 26 Травня 2019 (Неділя)
Час: 17:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Будинок Письменників
Адреса: вул. Банкова, 2
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 268


Ця невелика книжка здатна спричинити тектонічні зсуви світогляду. Вона змусить по-новому усвідомити речі, про які, здавалось, нам і так все відомо. Це робить її унікальною.

У книзі автор відповідає на низку питань про ідеологію націоналізму та її сучасні прояви в Європі та світі. Розвінчуються найпоширеніші міфи, знаходять свої відповіді найпопулярніші питання про націоналізм як соціальне, політичне явище та як світогляд. Спектр тем, розкритих доступною мовою у даній книжці, стосується абсолютно різних сфер: від культури до фінансів. Розкриття цих тем відбувається з неупереджених позицій.

Віктор Тимченко – український журналіст, письменник, експерт з питань Східної Європи. Закінчив факультет журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, працював у різних друкованих виданнях та на радіо. У 90-тих переїхав до Німеччини. Працював на радіостанції «Німецька хвиля», власним кореспондентом у Німеччині українських газет «Голос України», «Київські відомості», «День». Видав у Берліні, Гамбургу та Мюнхені кілька книг політичної журналістики.


26 травня, 17:00. Київ, Будинок Письменників, вул. Банкова, 2


0 коментарів

Залишити коментар

avatar