19 May 2022, 16:04 | Реєстрація | Вхід
/ Валентин Поспєлов презентує дебютний роман у Дніпрі - 25 May 2019

Валентин Поспєлов презентує дебютний роман у Дніпрі

Категорія: «Події»
Дата: 25 May 2019 (Saturday)
Час: 17:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Дніпро
Місце: Арт-центр «Квартира»
Адреса: Троїцька площа, 3
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 322


Презентація книги це завжди захоплива, інтригуюча подія, особливо, коли йдеться про такий роман як «Різанина». Роман, який відкриває нову сторінку у відносинах читачів з сучасною українською літературою. 

«Різанина» - новий вітчизняний роман-антиутопія з елементами фантастики та політичного трилера. Без компромісів і остогидлих кліше. Без цензури та замовчування болісних для суспільства тем. У майбутньому, до якого ми всі так прагнемо, – значно більше питань, аніж достовірних фактів. Роман-антиутопія, роман-подорож, роман безсумнівно своєчасний. Чи може людина дійсно впливати на власну долю? Чого ми насправді варті? Де закінчується реальність і починається нічне жахіття? Скільки можна протриматися у старому автомобілі з гвинтівкою та кількома десятками набоїв? Відповідь – вже невдовзі.

У світі «Різанини» футуристична аграрна імперія співіснує з кривавими давніми ритуалами. Людські стосунки, побутові сцени, кохання, секс – рано чи пізно мають зіткнутися зі своїм потворним відображенням у дзеркалі. Подвійне дно сюжету розкриває глибоко заховану у людині екзистенційну драму. Виявляється, що людство стоїть на порозі загальнолюдської Різанини, у якій буде надзвичайно складно вціліти, і, щонайважливіше, зберегти свої переконання. 

Майбутнє починається вже сьогодні.

25 травня, 17:00. Вхід вільний. Музичний супровід – Олег Лаврик.
Дніпро, Арт-центр «Квартира», Троїцька площа, 3. 


0 коментарів

Залишити коментар

avatar