06 Травня 2021, 15:27 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Лілія Батюк-Нечипоренко. «Сміх Метеликів» - 2 Травня 2019

Лілія Батюк-Нечипоренко. «Сміх Метеликів»

Категорія: «Події»
Дата: 02 Травня 2019 (Четвер)
Час: 19:00
Вартість: Вхід: філіжанка кави
Місто: Київ
Місце: Творчий клуб-ресторація«BURЯК»
Адреса: Вул. Микільсько-Ботанічна, 31
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав:
Кількість переглядів: 356


Лілія Батюк-Нечипоренко має дві вищі освіти: УДПУ ім. М. П. Драгоманова, вчитель історії та КНУ імені Вадима Гетьмана, фінанси і кредит. Довгий час працювала на фондовому ринку, тепер маркетолог. Захоплюється психологією, має сертифікати коуча, тренера, консультанта. Учасниця літературної студії «Перехрестя», творчого об’єднання «Севама». Авторка трьох поетичних збірок. 

Лілія також стала лауреаткою та дипломанткою таких поетичних конкурсів як «Мі-Сі-Соль», міжнародного фестивалю авторської пісні та співаної поезії «Булат», Міжнародного фестивалю бардівської (авторської) пісні «Славутич -2015» в номінації «автор віршів», музично-поетичного фестивалю «Ірпінський Парнас» та ін. 

Лілія Батюк-Нечипоренко є також активною громадською активісткою, людиною, яка і словом і ділом підтримує українське мистецтво. Тож запрошуємо вас підтримати Лілію. Завітавши на наш захід ви поринете у її особливий світ - світ якісної та змістовної лірики, довершених образів, жіночої сили та мудрості і непідробних почуттів. 

Зустрічаємося 02.05.2019 в Творчий клуб-ресторація«BURЯК» (вул. Микільсько-Ботанічна, 31). Початок о 19.00. Вхід - філіжанка кави.

Посилання на подію у фб: https://www.facebook.com/events/497419387460785/


0 коментарів

Залишити коментар

avatar