23 Травня 2024, 05:54 | Реєстрація | Вхід
/ Премія імені Георгія Ґонґадзе | Прес-конференція - 9 Квітня 2019

Премія імені Георгія Ґонґадзе | Прес-конференція

Категорія: «Події»
Дата: 09 Квітня 2019 (Вівторок)
Час: 14:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Український кризовий медіа-центр
Адреса: вул. Хрещатик, 2
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 869


9 квітня о 14:30 в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться прес-конференція у зв’язку із започаткуванням в Україні Премії імені Георгія Ґонґадзе.

Прес-конференція присвячена появі в Україні концептуально нової відзнаки у сфері журналістики – Премії імені Георгія Ґонґадзе. Її засновником виступає PEN Ukraine у партнерстві з Асоціація випускників Києво-Могилянської бізнес школи та виданням Українська правда. Дата нагородження лауреата, сума винагороди, візуальна репрезентація Премії, а також інші деталі, пов’язані з присудженням відзнаки, будуть оголошені на заході.

Премія імені Георгія Ґонґадзе покликана підтримати тих журналістів, які слідують принципам та цінностям незалежної журналістики, демонструють професійність, компетентність, інноваційність, створюють матеріали, що призводять до вирішення або розуміння певних проблем у суспільстві та змін у країні, а також роблять суттєвий внесок у розвиток медіасередовища в цілому.


Лауреат Премії визначатиметься шляхом висунення кандидатур та голосування за них членами Капітули (журі) Премії імені Георгія Ґонґадзе у складі 9 осіб. До неї ввійдуть члени родини Георгія Ґонґадзе, представники Українського ПЕН, Асоціації випускників Києво-Могилянської Бізнес-Школи, «Української правди», а також авторитетні медіаексперти, громадські діячі та інтелектуали.

У прес-конференції візьмуть участь: дружина Георгія, журналістка, головна редакторка і керівниця Української служби «Голосу Америки» Мирослава Ґонґадзе (скайпом), президент Українського ПЕН Андрій Курков, журналістка, письменниця, правозахисниця Лариса Денисенко, виконавча директорка Українського ПЕН Тетяна Терен, представник Асоціації випускників Києво-Могилянської Бізнес-Школи Павло Білодід.

Місце: Український кризовий медіа-центр в Українському домі (м. Київ, вул. Хрещатик, 2)
Контактна особа: Ірина Широкова, ukraine.pen@gmail.com, +380971772416


0 коментарів

Залишити коментар

avatar