07 Лютого 2023, 07:38 | Реєстрація | Вхід
/ Антуан де Сент-Екзюпері «Маленький принц» - 6 Квітня 2019

Антуан де Сент-Екзюпері «Маленький принц»

Категорія: «Події»
Дата: 06 Квітня 2019 (Субота)
Час: 12:00
Вартість: обов'язкова реєстрація
Місто: Запоріжжя
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: пр. Соборний, 137
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 543


Книгарня «Є» запрошує дітей та їхніх батьків на читання книги Антуан де Сент-Екзюпері «Маленький принц» (видавництво «Nebo») та майстер-клас із малювання від Анастасії Некрасової. Захід відбудеться 06 квітня. Початок – об 11:00.

Видатний французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері був відважним льотчиком. Одного разу на своєму маленькому поштовому літаку він навіть перелетів Атлантичний океан. Це був світовий рекорд. Якось письменник зазнав аварії над Лівійською пустелею. Доки він десять днів ремонтував свій літак, до нього навідувався маленький пустельний лис. Вони заприятелювали. Згодом після тієї пригоди Екзюпері написав свій найгеніальніший твір – казку «Маленький принц»... «Маленький принц» - це книга, яку можна знайти у бідь-якому куточку світу. Повість-казка «Маленький принц» зачаровує читачів своєю ліричністю, чуттєвістю та глибиною.

Пам'ятаєте, чому герой в «Маленькому принцу, відмовився від блискучої кар'єри художника»? Вірно,  дорослі не зрозуміли і не оцінили його удава зовні і зсередини.

Пропонуємо Вам створити власний шедевр, який вразить Вас і Ваших рідних.
І хто зна, можливо саме ви увійдете в історію як новий Моне, або Ван Гог!

Реєстрація за номером 099 201 63 87 (Вероніка).

6 квітня, 11:00. Запорізька Книгарня «Є», пр. Соборний, 137


0 коментарів

Залишити коментар

avatar