05 Грудня 2020, 23:44 | Реєстрація | Вхід
/ Курси та лекції / Воркшоп «Пишемо для підлітків: тема, ідея, персонаж» - 20 Березня 2019

Воркшоп «Пишемо для підлітків: тема, ідея, персонаж»

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 20 Березня 2019 (Середа)
Час: 19:00
Вартість: 150 грн.
Місто: Київ
Місце: Creative Women Space
Адреса: Михайлівський провулок, 9б
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 248


Як і про що писати для підлітків? Хіба вони узагалі читають, якщо під рукою є всесильний Google? Хороші новини: сучасні підлітки таки читають. Але писати для их справа не з легких! Вони нюхом чують нещирість та підлабузництво, надмірне моралізаторство і штучність. Їх так просто не обдуриш. Вихід? Писати такі підліткові історії, які б тінейджерам хотілося не тільки читати, а ще й знайомим своїм радити.

Для того, аби розкрити секрети написання підліткових історій, ми запросили письменницю, експертку підліткового читання, авторку трьох популярних підліткових книжок, переможницю конкурсу від «Барабука» в номінації «Підліткова книжка року 2018» Олену Рижко

Саме 20 березня з 19:00 до 21:30 під час заходу «Пишемо для підлітків: тема, ідея, персонаж» ви зможете з головою поринути у цей складний письменницький світ.

Отже, воркшоп складатиметься з двох частин: 

ТЕОРЕТИЧНА

  • Тема. Про що саме говоримо? Де шукаємо теми для «підліткових» історій? (Приміром, мережевий булінг, права і гідність підлітка, токсичне середовище/ токсичні батьки, синдром завченої безпорадності тощо).
  • Ідея. Що хочемо сказати? Посередництвом яких засобів (герой, деталь, опис тощо).
  • Персонаж. Характер героя і його розвиток. Передісторія. Портрет. Мовлення.
ПРАКТИЧНА

«Гра в героя»: на основі отриманого питальника учасники (попередньо визначившись під час теоретичної частини з темою та ідеєю) мають вигадати персонажа для підліткової історії, який допоможе втілити їхню ідею. Отримують трохи часу на обдумування, а тоді його представляють загалу. Тренер та інші учасники (за бажання) коментують «реалістичність» створюваного персонажу. 

На виході: отримаєте визначені тему, ідею та створеного персонажа для підліткової історії.
Вартість участі: 150 грн на умовах передплати до 19.03, 200 грн після 19.03 і на місці.
Реєструйтеся, аби забронювати для себе місце: https://goo.gl/forms/YTeaKxVhRuCfAjW02

Спікерка: Олена Рижко письменниця, експертка підліткового читання, член НСПУ, кандидат філологічних наук, доктор наук із соціальних комунікацій, доцент, доцент кафедри соціальних комунікацій Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка. Авторка трьох підліткових книжок «Дівчина з міста», «Знає тільки Мару», «Король Даркнету» (Видавничий центр «Академія»). Instagram Олени Рижко: @olena_ryzhko 


20 березня, 19.00. Київ, Creative Women Space, Михайлівський провулок, 9б


0 коментарів

Залишити коментар

avatar