17 Квітня 2024, 21:24 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книг Олександра Шелепала - 5 Березня 2019

Презентація книг Олександра Шелепала

Категорія: «Події»
Дата: 05 Березня 2019 (Вівторок)
Час: 19:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Тернопіль
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Валова, 7-9
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 630


Книгарня «Є» та видавництво «Мандрівець» запрошують на презентацію книг Олександра Шелепала «Шакал: детектив» та «На кордоні  ходять  чорні  пси», яка відбудеться 5 березня за участі автора. Початок – о 18.30.

«Шакал: детектив»

Детектив розповідає про двобій групи вкраїнських патріотів, знайомих читачеві з повісті «На кордоні ходять чорні пси», з агентами Москви. Вороги прагнуть вчинити резонансну диверсію на території України і показати її світові як державу-терориста. Прихильників езотерики зацікавлять інтуїтивні дії Сема, головного героя твору. Увагу читачів привернуть не лише його неоднозначні стосунки з українською розвідницею Валею та коханою дівчиною Олею, а й незвичайна доля їхніх дітей. Дія твору відбувається на теренах Східного та Західного Поділля.

«На кордоні ходять чорні пси»

Із метою дискредитації нашої держави воєнізоване угруповання викрадає молодого прес-аташе посольства Великої Британії в Україні Марча. Викрадення сталося під час його поїздки на призначену ним, для з’ясування можливих родинних стосунків, зустріч із Семом, який нещодавно повернувся з фронту. Обставини склалися так, що саме Семові випало очолити боротьбу з агентурою Москви. Дія твору відбувається на території Східного й Західного Поділля.

Олександр Шелепало  автор збірок гумору «Роздуми між перекурами» (1989), «Гога і Магога» (1991) та детективних повістей «Найкращий вихід – смерть» (2003), «На кордоні ходять чорні пси» (2017). Як публіцист друкувався, зокрема, в газетах «День», «Україна молода», «Подільські вісті».


5 березня, 18:30. Тернопільська Книгарня «Є», вул. Валова, 7-9. Тел.: (0352) 254 459


0 коментарів

Залишити коментар

avatar