27 Січня 2023, 13:36 | Реєстрація | Вхід
/ «Горе переможеним. Репресовані міністри» - 28 Лютого 2019

«Горе переможеним. Репресовані міністри»

Категорія: «Події»
Дата: 28 Лютого 2019 (Четвер)
Час: 19:30
Вартість: обов'язкова реєстрація
Місто: Київ
Місце: Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану
Адреса: Майдан Незалежності, 2, Будинок профспілок, 2-й поверх
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 554


Історії двадцяти трьох міністрів Української Народної Республіки та Української Держави, яких за їхню державницьку діяльність двічі та тричі заарештовували й засуджували більшовики, розкажуть на презентації книги «Горе переможеним. Репресовані міністри Української революції».
 
28 лютого о 18.30
Інформаційно-виставковий центр Музею Майдану
Київ, Майдан Незалежності, 2, Будинок профспілок, 2-й поверх

Це видання створено Галузевим державним архівом Служби безпеки України за сприяння Інституту історії НАН України, Українського інституту національної пам’яті, Центру досліджень визвольного руху, Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України і Центрального державного архіву громадських об’єднань України на основі розсекречених архівних документів комуністичних репресивних органів.

У книзі зібрано історії двадцяти трьох міністрів УНР та Української Держави, висвітлюється гірка ціна поразки під час боротьби за незалежність. Урядовців неодноразово, двічі та тричі заарештовували й засуджували за їхню державницьку діяльність під час чотирьох хвиль політичних переслідувань в СРСР.

"Про переважну більшість міністрів було відомо, що їх репресували, однак до цього часу це не розглядалось як репресії проти тих, хто займав міністерські посади періоду Першої незалежності України. Однак аналіз справ показує, що власне один з ключових мотивів, репресій, - це те, що вони намагалися будувати незалежну Україну. Сьогодні дуже важливо, аби кожен із нас усвідомлював, чим може завершитися знехтування другим шансом незалежності для кожного з нас і, в першу чергу, для тих, хто взяв на себе відповідальність управління державними інституціями”, - зазначає директор Архіву СБУ Андрій Когут.

Видання «Горе переможеним. Репресовані міністри Української революції» буде корисним усім, хто цікавиться історією становлення української державності.

Кількість місць обмежена. Прохання зареєструватися за посиланням - http://bit.ly/2NrGlHC 0 коментарів

Залишити коментар

avatar