19 Травня 2024, 23:45 | Реєстрація | Вхід
/ Інтерактивний Фентезійний Фестиваль «Аль Мор» - 23 Лютого 2019

Інтерактивний Фентезійний Фестиваль «Аль Мор»

Категорія: «Фестивалі»
Дата: 23 Лютого 2019 (Субота)
Час: 13:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: BingoClub Kyiv
Адреса: проспект Перемоги, 112
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1714


Приготуйтеся до найдивовижнішої подорожі у вашому житті! Інтерактивний Фентезійний Фестиваль «Аль Мор» перенесе вас до неймовірного світу. Розпрощайтеся з буденністю і зануртесь в неповторну атмосферу магії, непереможних героїв, дивовижних створінь та захопливих історій 23 лютого 2019 р. у приміщені клубу «Бінго»!

На вас чекатимуть лекції дослідників, майстер-класи, презентації проектів, рольові ігри, дитяча програма, крафтові стенди, інтерактивні розваги, виставка-ярмарок та дивовижне костюмоване шоу. 


Фестиваль сподобається як тим, хто хоче розважитися, так і тим, хто націлений дізнатися щось нове в улюбленому жанрі. 

Костюмоване шоу здивує новим форматом та якістю перевтілення в персонажів. Допитливі відвідувачі зможуть побачити оригінальні витвори мистетства, пізнати нові вражаючі факти зі світу фентезі та таємниці старовинного ремесла. А на активних учасників фестивалю чекатимуть епічні баталії на полях настільних ігор та захоплюючі рольові ігри, які занурять в переплетіння цікавих історій.

Ми створимо чарівну атмосферу насичену неповторними відчуттями та яскравими емоціями. Відпочиньте за межами нашого світу разом з «Аль Мор» 2019!


23 лютого, 12:00. Київ, BingoClub Kyiv, проспект Перемоги, 112. Site: allmor.com.ua


0 коментарів

Залишити коментар

avatar