05 Грудня 2021, 19:12 | Реєстрація | Вхід
/ Віктор Винник презентує «90 60 90» у Чернівцях - 22 Жовтня 2018

Віктор Винник презентує «90 60 90» у Чернівцях

Категорія: «Події»
Дата: 22 Жовтня 2018 (Понеділок)
Час: 17:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Чернівці
Місце: Літературний целанівський центр
Адреса: вул. Кобилянської, 51
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 459


22 жовтня 2018 року запрошуємо до Літературного целанівського центру на презентацію дебютної книжки Віктора Винника «90 60 90». Початок – о 18:00 год.
Модераторка – Ольга Стефанія-Калиновська.

Віктор Винник – український музикант, автор пісень, засновник та лідер рок-гурту «МЕРІ». Книжка «90 60 90» – його дебют у прозі. Щоправда кілька років тому він взяв участь у літературному проекті «Казки під подушку», для якого написав дитячу казку «Старий годинник».

Про 90-ті роки минулого століття сказали, написали і відзняли дуже багато. Часи були складні (часом драматичні), але безумовно цікаві. Одна країна закінчилась і на її уламках постали нові країни з людьми, які багато в чому виявились не готові до кардинальних змін. Але ми пережили ці часи – і вони змінили нас, вони зробили нас такими, як ми є сьогодні.

Книжка «90 60 90» – це низка не нудних і не зовсім сентиментальних спогадів про 90-ті від, так би мовити, очевидця та учасника подій. Ці часи припали на студентські роки автора. І він оком молодої незаангажованої людини розповідає про них. Книжка багато в чому автобіографічна, щоправда автор акцентує, що не мав на меті написати автобіографію чи мемуари. Він просто виклав деякі моменти свого тодішнього життя, а також тенденції та речі, які мали вплив і, зрештою, стали ілюстрацією 90-тих. Це і музика, і література, і побутові речі, які тоді вважались нормою, а зараз як мінімум викликають подив. Автор вважає, що про цей період варто писати просто, оскільки ми вже достатньо віддалились від нього, але все ще багато пам’ятаємо. Книжка буде цікавою для тих, хто застав 90-ті, бо у тих описах вони зможуть побачити себе. А для покоління 2000-их – це чудова нагода дещо довідатись про ті часи, і, можливо зробити для себе якісь висновки.

Також до книжки увійшли тексти пісень Віктора Винника які він виконує разом з гуртом «МЕРІ».0 коментарів

Залишити коментар

avatar