Книгарня «Є» запрошує дітей віком 8-12 років на «Несерйозні розмови про... урбан фентезі», що відбудуться 6 жовтня. Початок – о 14:00.
І знову привіт усім, хто полюбляє та ненавидить читання!!! Наша книгарня продовжує проводити заходи для підлітків. Темою чергової «НеСерйозної розмови» стане дискусія про сучасну урбаністичну літературу для дітей середнього шкільного віку.
![](/_nw/88/87135815.jpg)
Уявіть собі такий сюжет: ви живете у спокійному маленькому місті, маєте купу шкільних друзів, все як у будь-якої цілком простої людини. Аж одного дня виявляється, що у вас «під носом» триває довговічна, запекла боротьба між добром та злом! І стає зрозумілим, що потойбіччя не таке й «потойбічне», як здавалося на перший погляд... Заінтриговані? Чекаємо на вас!
Хмельницька Книгарня «Є», вул. Проскурівська, 2. Тел.: (0382) 709 792