Український каліграф Віталій Мітченко видав нову книгу, в якій дослідив історичний шлях рукописної кирилиці в Україні від появи добуквених знакових систем до сьогодення.
13 серпня на відкритій презентації книги «Каліграфія. Взаємовпливи шрифтів: теорія і практика, кирилиця і латиниця, історія і сучасність» автор детально розповість про свої дослідження кириличних рукописних шрифтів та леттерингу, їх уніфікацію, а також паралелі у розвитку кирилиці та латиниці.
Віталій Мітченко: часто каліграфію порівнюють із музикою, архітектурою, балетом. Для мене ж, насамперед, це – візуалізована поезія: різні прийоми організації ритму, алітерації, вербальні рими, які під час написання стають графічними.Навіть надрукований поетичний текст здебільшого має вигляд гарної графічної конструкції, а вдала каліграфічна інтерпретація надає йому нового життя.
Кому буде цікаво: професіоналам та початківцям — всім, хто вивчає шрифти, каліграфію, леттеринг та цікавиться естетикою літер.
Мітченко Віталій Степанович — художник книги, каліграф, заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри графічних мистецтв НАОМА, лауреат премії ім. І.Огієнка в галузі освіти за внесок у розвиток графічного мистецтва, автор навчальних посібників «Естетика українського рукописного шрифту» (Грамота, 2007 р.), «Каліграфія. Взаємовпливи шрифтів: теорія і практика, кирилиця і латиниця, історія і сучасність» (Laurus, 2018) та низки наукових публікацій з історії та теорії шрифту.
Місце: студія «Арт і Я», вул. Хрещатик 32б, вхід до будинку з вул. Прорізна через арку біля «Ощадбанк» та «Coffee hot», код 46, 2 пов., офіс 8.
Або за телефоном 098 607 12 67 (Марія), 098 635 48 46 (Алла).
Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/1345913405511019/