19 Травня 2021, 03:38 | Реєстрація | Вхід
/ Фестивалі / Мистецька декада в рамках проекту «Арт Поділ» у Києві - 12 Серпня 2018

Мистецька декада в рамках проекту «Арт Поділ» у Києві

Категорія: «Фестивалі»
Дата: 12 Серпня 2018 (Неділя)
Час: 19:00
Вартість: за умовами локацій
Місто: Київ
Місце: Поділ
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 603


З 3 по 12 серпня в рамках проекту Арт Поділ відбудеться Мистецька декада

Протягом десяти днів будуть проходити численні культурні, мультидисциплінарні заходи (виставки, концерти, кінопокази, лекції,екскурсії) на майже двох десятках подільських арт-майданчиків: галереї, арт-простори, музичні клуби тощо.

Мета декади – познайомити з культурними ініціативами Подолу і місцями, які роблять унікальний контент, а також представити подільський арт-світ широкому загалу.

В програмі будуть як івенти, організовані учасниками Мистецької декади (подільськими локаціями-партнерами), так і заходи, організовані проектом Арт Поділ. Ознайомитись більш детально із календарем подій Мистецької декади ви можете на офіційній веб-сторінці: artpodol.com.ua


Під час декади заплановано відкриття виставок у галереях: Триптих, Карась, Pavlovka ArtGallery, Ya Gallery, Мистецький Барбакан, Dymchuk Gallery.

Пройде вісімнадцять різножанрових концертів – від джазу до андерграунду – в 32JazzClub, Coschey Local DIY, Теплий Ламповий, Х.Л.А.М., Vagabond Cafe & Vintage Corner, ДОМ, Mezzanine. Також відбудуться кінопокази, літературні читання та інші заходи в: IZONE та Port Creative Hub.

Серед заходів, організованих проектом Арт Поділ, заплановані: покази документальних фільмів  від фестивалю американського кіно «Незалежність» (AIFF), ретроспективні покази фестивалю анімації  Linoleum, зустрічі з молодими українськими режисерами, літературні читання, серед яких поетичний вечір Ольги Брагіної, або івенти за участі видавництва «Люта справа» та її авторів Івана Семесюка та Артема Полежаки.

Найбільш гучною подією декади стане великий концерт-закриття на Поштовій площі за участі таких музикантів, як: Назгуль Шукаєва та Володимир Соляник, гуртів «Чай с мясом» та Atomic Simao.

Нагадаємо, що Арт Поділ – це сучасна платформа, яка презентує найбільш цікаві локації Подолу і містить інформацію про культурні ініціативи та мистецькі заходи, а також інтерактивну мапу. Організатором і ініціатором проекту є ГО «Арт Барбакан».


0 коментарів

Залишити коментар

avatar