08 Грудня 2023, 15:06 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книги Лесика Панасюка «Крики рук» - 20 Червня 2018

Презентація книги Лесика Панасюка «Крики рук»

Категорія: «Події»
Дата: 20 Червня 2018 (Середа)
Час: 17:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Українська книгарня «Смолоскип»
Адреса: вул. Межигірська, 21, ст.м. Контрактова площа
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 738


20 червня о 18:30 у книгарні «Смолоскип» видбудеться презентація нової поетичної книги Лесика Панасюка «Крики рук»Модератор: Олег Коцарев. 

«Крики рук» — третя збірка українського поета Лесика Панасюка. Драматизм текстів ґрунтується на яскравих багаторівневих метафорах і психо-логічній виваженості сюжету. Ліричний герой існує у світі, повному алегоричних деталей та порівнянь, що дозволяють оглянути будь-який об’єкт із усіх боків. У віршах Лесика Панасюка наявна особлива архітектоніка, яка формує унікальний авторський темпоритм. У книжці також присутні переклади 5 перекладачів: Станіслава Бельського, Катерини Деришевої, Ії Ківи, Володимира Коркунова, Дмитра Кузьміна.


Лесик Панасюк — український поет, перекладач, дизайнер, ілюстратор. Автор книг «Камінь дощу» (ГО «Форум видавців», 2013), «Справжнє яблуко» («Смолоскип», 2014) та «Крики рук» (kntxt, 2018). Лауреат низки поетичних конкурсів: Літературний конкурс видавництва «Смолоскип» (2013, 2014), Молода республіка поетів (2013), тощо. Перекладає з білоруської, російської та польської мов. Учасник багатьох фестивалів та мистецьких акцій в Україні та за кордоном. Вірші перекладені російською, польською, німецькою, французькою та англійською мовами, друкувалися в українській та закордонній періодиці. 
0 коментарів

Залишити коментар

avatar