26 June 2022, 10:22 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книги «Львів. Пані. Панянки» - 23 May 2018

Презентація книги «Львів. Пані. Панянки»

Категорія: «Події»
Дата: 23 May 2018 (Wednesday)
Час: 18:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Львів
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: просп. Свободи, 7
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 627


Львівська Книгарня «Є» спільно з видавництвом «Клуб Сімейного Дозвілля» запрошує на презентацію книги «Львів. Пані. Панянки» за участю авторок, яка відбудеться 23 травня. Початок – о 18.30.

Львів – місто, відоме своєю давньою історією, яка пахне кавою, шоколадом та… вишуканими парфумами львівських пані. Тих надзвичайних жінок, які прославляли свою Батьківщину далеко за її межами. Але, будучи відомими акторками, співачками, мисткинями, кожна з них залишалася в душі звичайною жінкою, яка прагне бути коханою та щасливою.

Про це мріяла зірка українського театру ХІХ століття Марія Заньковецька, закохана у Миколу Садовського. Ніжністю дихали листи Соломії Крушельницької до Володимира Лісницького. А легендарна воячка Олена Степанів йшла в бій, окрилена безмежним коханням до свого Іванка. І так само, як і сотні років тому, сучасні львів’янки поринають у химерне сплетіння любовних тенет. Адже епохи минущі, а кохання — вічне. 


«Львів. Пані. Панянки» - це четверта збірка текстів про Львів від «Клубу Сімейного дозвілля». Про те, як вона творилась під час презентацію розкажуть її авторки: Ніка Нікалео, Анастасія Нікуліна, Уляна Дудок, Любов Долик, Наталя Ліщинська та Олена Чернінька.


Львівська Книгарня «Є», просп. Свободи, 7. Тел.: (032) 235 73 68


0 коментарів

Залишити коментар

avatar