16 Квітня 2021, 21:03 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Презентація нового роману Остапа Українця «Транс» - 10 Травня 2018

Презентація нового роману Остапа Українця «Транс»

Категорія: «Події»
Дата: 10 Травня 2018 (Четвер)
Час: 19:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Львів
Місце: Книгарня «Книжковий Лев»
Адреса: проспект Шевченка 14
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 530


Книгарня «Книжковий ЛЕВ» і «Видавництво Жупанського» запрошують 10 травня о 19:00 на презентацію нового роману Остапа Українця «Транс»

Молодий перекладач і письменник Остап Українець, який нещодавно стрімко увійшов у вітчизняний культурний простір майстерними перекладами Говарда Філіпса Лавкрафта та дебютним, прихильно сприйнятим читачами і критиками, романом «Малхут», продовжує своє власне письменницьке паломницво і презентує другий роман «Транс».

Цього разу письменник звертається до середньовічної легенди про Філософський Камінь та алхімічних трактатів, які накладає на подорож багатогранним сьогоденням і через символіку яких досліджує автоеротизм та андрогінність свого героя. Проводячи персонажів таємничим Паломництвом: містами сучасної Європи та сторінками класичної літератури, письменник постійно ставить їх у ситуацію між вибором та напередвизначеністю самих себе. Відповідь на запитання «про що цей роман?» у кожного буде своя, так само, як і трактування, ким насправді був головний герой на початку «Трансу» і ким він став наприкінці.


Львів, Книгарня «Книжковий ЛЕВ», проспект Шевченка 14


0 коментарів

Залишити коментар

avatar