25 Вересня 2020, 13:05 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Дитяча субота: Тімоте де Фомбель «Тобі Лолнесс» - 28 Квітня 2018

Дитяча субота: Тімоте де Фомбель «Тобі Лолнесс»

Категорія: «Події»
Дата: 28 Квітня 2018 (Субота)
Час: 14:00
Вартість: обов'язкова реєстрація
Місто: Рівне
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Короленка, 2
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 456


Книгарня «Є» і ГО «Екоклуб» запрошують дітей віком 8-12 років та їхніх батьків на читання книги Тімоте де Фомбеля «Тобі Лолнесс. На волосину від загибелі» (видавництво «Час Майстрів») та майстер-клас зі створення квіткового паперового капелюшка.

Їхнє Дерево, наче наша планета, – цілий світ і живий організм, що може загинути, бо ці мініатюрні люди менш ніж два міліметри на зріст покірно приймають культуру і суспільний устрій, які порушують основні заповіді. Він мав лише тринадцять років, коли на його долю випало стільки випробувань, що витримає не кожен дорослий. І майже ніхто не підозрює і не вірить, що зовсім поряд існує інший світ з іншими порядками і кращим життям.


У детально продуманому фантастичному Всесвіті діти зможуть побачити аналогію з реальністю. Завдяки цьому для них стане «видимою» суть устрою сучасного суспільства, їм буде легше зрозуміти, де знаходиться наш світ і ми разом із ним. Вони вже не будуть дивитися на дерева, як раніше, а сприйматимуть їх як рівних.

«Тобі Лолнесс» – унікальне фентезі, яке має відчутний вплив на екологічне виховання читачів. Ця книжка подібна до скрині з чарівним скарбом – якщо зможеш її відкрити і зрозуміти, то станеш по-справжньому багатим.


Реєстрація обов’язкова за телефоном 096 520 84 48.
Рівненська Книгарня «Є», вул. Короленка, 2. Тел.: (0362) 26 39 41


0 коментарів

Залишити коментар

avatar