25 Вересня 2020, 13:29 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Дитяча субота: Серія книжок Стіва Стівенсона - 28 Квітня 2018

Дитяча субота: Серія книжок Стіва Стівенсона

Категорія: «Події»
Дата: 28 Квітня 2018 (Субота)
Час: 13:00
Вартість: обов'язкова реєстрація
Місто: Суми
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Соборна, 44
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 363


Книгарня «Є» запрошує дітей віком 8-12 років на знайомство з серією книжок Стіва Стівенсона «Агата Містері» (видавництво «Рідна мова») та інтерактивну програму «Школа юного детектива».

Наділена дивовижним чуттям і феноменальною пам’яттю, Агата Містері мріє стати письменницею детективних романів. Проте це – у майбутньому, а нині вона просто чудовий фахівець! Разом зі своїм простакуватим двоюрідним братом Ларрі, студентом детективної школи, вона подорожує світом, щоб розв’язувати найзаплутаніші секрети. Допомагає їм відданий дворецький, капосний сибірський кіт і сила-силенна дивакуватих родичів.


Разом з учасниками Дитячої суботи ми шукатимемо вартісну табличку з підказками, як знайти гробницю фараона, займатимемось пошуками зниклого меча Роберта Брюса, легендарного короля Шотландії, і, якщо впораємось усіма завданнями, – можливо зможемо повертути знаменитій оперній співачці викрадений злодієм сейф.

Ну, і головне – наші читайлики спробують себе в ролі справжнвх детективів і отримають навички, які допоможуть виявляти спостережливість і допомагати розплутувати найскладніші детективні історії. У програмі – цікаві завдання, які познайомлять дітей з основами криптографії, дактилоскопії, графології, а також написання секретного листа з допомогою невидимих чорнил.


Обов’язкова реєстрація за телефоном 066 424 47 68 (Наталя).
Сумська Книгарня «Є», вул. Соборна, 44. Тел.: (054) 270 19 04


0 коментарів

Залишити коментар

avatar