26 Вересня 2020, 20:04 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Нова книга про Алісу з доповненою реальністю - 17 Квітня 2018

Нова книга про Алісу з доповненою реальністю

Категорія: «Події»
Дата: 17 Квітня 2018 (Вівторок)
Час: 10:30
Вартість: обов'язкова реєстрація
Місто: Київ
Місце: Ресторан Barvy
Адреса: вул. Мечникова, 3
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1027


17 квітня виходить продовження книжкового блокбастеру з AR про пригоди Аліси, який торік мав рекордний тираж та продажі — загальний тираж сягнув 365 тис. примірників. Нова книга Льюїса Керролла «Аліса в Задзеркаллі» з ілюстраціями Євгенії Гапчинської буде ексклюзивно продаватися в магазинах АТБ.


«Ми створили перший в Україні блокбастер — книгу з доповненою реальністю. Але нам відмовили всі топові видавництва. Вони сказали, що «Аліса» в кожного є своя, такі тиражі неможливі, а доповнена реальність — незрозуміла широкому загалу. Тоді ми вирішили, що потрібно шукати не видавництво, а таких новаторів, як і сам продукт. Ми раді, що нашим партнером став лідер українського ритейлу — інноваційна компанія «АТБ-Маркет». І у грудні 2017 року в АТБ стартувала масштабна програма лояльності із книгою з доповненою реальністю. Вона мала вражаючий успіх, неможливий в умовах традиційного книжкового ринку. Вже через 2 тижні, «Аліса в Країні Див» побила всі рекорди продажів дитячих книг в Україні», — зазначив генеральний продюсер компанії Art Nation, автор ідеї створення книг про пригоди Аліси з доповненою реальністю Едуард Ахрамович.
 
Як зазначили в АТБ, перший тираж книжки «Аліса в Країні Див» становив 275 тис. примірників. За перші два тижні акції, він був майже розпроданий. Після цього на сайт АТБ надійшло 90 тисяч заявок від бажаючих придбати книгу. Таким чином, загальний тираж сягнув 365 тис. примірників. Це при тому, що за словами пана Ахрамовича, тираж дитячої літератури в Україні зазвичай не перевищує 2-3 тисяч примірників. 

 
Тираж нової книги «Аліса в Задзеркаллі», за інформацією прес-служби АТБ, — 350 тис. примірників. У першій книзі оживала обкладинка і п'ять ілюстрацій, а в новій, окрім обкладинки, оживатимуть десять ілюстрацій. Додаток для зчитування зображень має назву АТБ-Wonderland, його можна завантажити на Play Market, Google Play та App Store. Нагадаємо, під час попередньої акції, додаток увійшов у топ, його спробували 258 тисяч користувачів.

Акція стартує 17 квітня і триватиме до 17 травня. Її умови будуть аналогічними до попередньої програми лояльності: книгу можна буде придбати за 99 гривень, якщо покупці зберуть за час акції 10 фішок. Або купити її за ціною 300 грн. 

Про деталі проекту ви зможете дізнатись під час прес-сніданку з генеральним продюсером компанії Art Nation, автором ідеї створення книг про пригоди Аліси з доповненою реальністю Едуардом Ахрамовичем.

Реєстрація на сніданок обов’язкова та передбачає підтвердження участі: http://bit.ly/2GTHS9i

17 квітня, 10.30 — 13.00. Київ, Ресторан Barvy, вул. Мечникова, 3
Контакти для запитань: Килина Бішер, Bookinbag, 098 176 69 59, kylyna.bisher@gmail.com


0 коментарів

Залишити коментар

avatar